Skocz do zawartości

Dalsza część nauki


gonnog

Rekomendowane odpowiedzi

Mało trochę siedzę przy 3d ostatnio, mało czasu niestety :/.Skleiłem sobie takie coś. Generalnie to rekonstrukcja z katalogu : http://brw.com.pl/pl/kolekcja/8-Pok%C3%B3j+dzienny/60-Bawaria

 

Widok za oknem zmienię, firanki ostro w powijakach, co do reszty prosiłbym o rady. Pozdrawiam.

 

57535969.jpg

Edytowane przez gonnog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No jak pisałem widok za oknem zmienię. To jest tylko plansza która pomagała mi ustawić przedmioty :D :D

Te ramki to po prostu były w na tym zdjęciu, ale czemu nie mogą być wklęsłe :P

Szybka to trochę nad tym siedziałem i wciąż niedokońca jest jak powinno. Zrobię jakieś testy z tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłbym trochę nogi stołu, bo takie proste trochę psują otoczenie, tym bardziej że stół jest na samym środku. Np półka na której stoi LCD ma fajne nóżki, zaś stół, ma ozdobniki wstawione po prostu od tak sobie i dalej drewnianą kwadratową nogę. Proponuje te ozdoby trochę podnieść i wyciągnąć. Może pokażę na przykładzie:

 

helpfn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra:D:D

nie podoba mi się kadr a konkretnie te klamki od szafy z lewej albo żeby było ich więcej albo wcale i nogi od stołu są na sobie ponadto szkło w szafce z prawej oraz te plastikowe cosie nad oknem + te obręcze spinające firanki są jakieś dziwne

ale to tak tylko wizualnie, sam nie zrobiłbym takiej super sceny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności