Skocz do zawartości

Rage - nowe dziecko Id Software


pressenter

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

cóż, zazwyczaj nie interesuję się grami, ale wychowałem się swgo czasu na Quake'u i Doomie, więc wstyd byłoby nie wspomnieć o nowej gierce ze stajni Id Software. Co zabawne nie jest to Doom 54 i 1/4, ani Quake 17. Gra jest nowa, ale niesamowicie powiewa połączeniem Fallouta i Dooma... co według mnie może być jej ogromnym plusem. Poniżej trailer:

 

http://www.youtube.com/watch?v=a--zbG_K9kI

 

i strona główna:

 

http://rage.bethsoft.com/

 

Pozdrawiam

Szymon

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ahhh no nefs nie jest najnowszy :) ale jak przeczytalem to myslalem ze jakies nowe filmy wyplynely i juz mialem mokra plame na gaciach :P nie mozna mi tak robic :D

 

tak czy inaczej bardzo czekam na ta gierke :) a od dluzszego czasu id nie daje znaku zycia, a to moze oznaczac tylko jedno :)

 

haha pieknie ktos podsumowal :)

 

"Fallout 3 + borderlands = rage = I can't wait"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chlopaki, zartujecie prawda ? myslicie ze id by pokazal cos fajnego kiedy wydaja gierke za rok ? (o ile dobrze rozumiem ich polityke "wydamy keidy gra bedzie gotowa" moze i za 2 lata ? ;) nie zauwazyliscie ze tam ciagle biegaly zerowe mutanciki z pretem w rece? i tak przez cala gre ? biegnie w twoja strone mutant z pretem? a ty masz szoguna?

 

pogratulowac znowu oceny calosci po 4 minutach materialu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ID to ID, to co widzielismy to jakies sewersy :) a grafike to sobie mozesz wiesz gdzie wsadzic prawda? dobry gameplay nie potrzebuje niewiadomo jakiej oprawy, tym bardziej w strzelankach ... niebede biegal po scianach albo po mapach zeby sie podniecac widokami, chce robic delikatny ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak na te wszystkie gry patrzę pod kątem technologii, detal w Rage

jest niesamowity. Gameplayem i fabułą żadna się nie umywa do Secret of the

Monkey Island :). Oglądnijcie na game-trailers pierwszą część tego filmiku,

z pustkowi:

 

http://www.gametrailers.com/video/e3-2010-rage/700655

 

animacja tego zakręconego typa (crazy joe czy jakoś tak) i ten lekko

podrysowany styl teksturowania bardzo mi pasuje.

Edytowane przez dokturpotfor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Veti: zwróć uwagę, że nikt tutaj nie mówił nic o świezości, każdy napisał, że gra czerpie z innych gier, ale czerpie i łączy w sobie to, co było w tych grach najlepszego, dlatego może być rzeczywiście dobra. ;)

 

Sz.

Nie powiedziałem, że to będzie zła gra. Ja tylko stwierdziłem, że jak na razie nie pokazali niczego co już kiedyś nie widziałem. Graficznie jest lepiej niż Borderlands, ale zobaczymy jak będzie z grywalnością - a tu będzie ciężko bo wspomniany Borderlands trafił w MOJE gusta prawie w 100% (Co-op z 2 kumplami wymiata!)

Edytowane przez veti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności