Skocz do zawartości

Wip: Kukliński


Krzeslo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No tu jest zdecydowanie lepiej, jednak kolory siadły. Nie cieniuj czernią, bo tylko brudzisz pracę,a sama głowa jest względem tułowia po prostu za duża, no i szczęka jest za wielka, albo przez brodę mam takie wrażenie.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się bardzo podoba, swoją drogą to ciekawe czy nakręcą film o Ryśku, podobno miałby go zagrać Mickey Rourke, aktor jest niezły i wygląd ma badassa, ale jeśli chodzi o podobienstwo to wg mnie Kuklinskiego najbardziej przypomina James Gandolfini, no nic ja tam na film czekam ;]

A pracka jest super i ma duży klimat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego fo pa? Było średnio ale dałbyś radę... pisałem post dość obszerny, ale niestety w pustkę... aha "czernij czernią biel bielą" jak Ci wygodnie, aby efekt zadowolił Ciebie. Zrób zdjęcie komuś jak siedzi na krześle, lub podpatrz go i zobaczysz, że dałeś ciała z całym tułowiem, wygląda jak płaski placek.

Cud, że joel nie chciał od Ciebie jabłuszek, pudełeczek i rączek WOOOOHUUUUU!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wiem odnośnie tego tułowia, głowa z refki a tułów i ręka z głowy i to trochę rozbiło ilustracje na 2 części, odnośnie kolorów to ilustracja w zamyśle miała byc "zszarzona" choc może mogłoby się tam pojawic więcej kolorów w obrębie tonacji.

Posiedzę nad tym jeszcze i wrzucę postępy, póki co wszystkie uwagi dalej mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze taka moja sugestia - spróbuj moze najpierw zrobic pomalówke w czerni i bieli a pozniej nanies kolor na odrebnej warstwie ze stylem nakladki czy cos. nie wiem ja tej metody nie uzywam ale wielu sobie ją chwali, daleko nie trzeba szukac! pare wątków pod tobą jest mega praca w kolorze i m&w. good luck :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności