Skocz do zawartości

Problem: Komentarz na strone


setter14

Rekomendowane odpowiedzi

1. Zrobiłem strone znajomemu - bardzo mu sie podoba ale niestety wpadl na pomysl ze chciałby na niej zamieszczac cos w stylu ogloszenia (zdjęcie, opis, cena) i teraz sie zastawiam:

 

- albo pokazac mu jak sie dodaje w programie chociaz obawiam sie ze to nie mozliwe bo nie jest zbyt dobry jesli chodzi o komputery

 

- wiec pomyslalem ze moze jakis "formularz" na strone gdzie mozna dodac zdjecie opis cene i zeby to zamieszczało sie na stronie (no tyle zeby do tego mial dostep tylko on a zeby ogloszenia widzieli wszyscy) - jakies pomysły ?

 

2. Kiedy moge umiescic na stronie informacje ze wszystkie prawa zarezerwowane... ?

 

3. Jak zrobic zeby w katalogu strona wyszukiwala sie jako pierwsza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

huhu... więc tak

 

Formularz z dodawaniem zdjęcia opisu itd. możesz zrobić w jakimś języku programowania, najczęściej takie rzeczy robi się w PHP.

http://pl.wikipedia.org/wiki/PHP

 

Prawa możesz zastrzec, jeśli wszystko wykonałeś samemu... innymi słowy jeśli jest to Twoje, to masz do tego pełne prawa. (jak ktoś zna prawo to niech potwierdzi, bo ja tak bardziej na logikę)

 

W katalogu ?;) Masz na myśli folder na swoim komputerze czy panoramę firm? ;)

Jeśli chodzi Ci o wyświetlanie się w google... to poczytaj sobie o pozycjonowaniu..

http://www.google.pl/search?client=opera&rls=en&q=pozycjonowanie&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie znasz php to nie zaczynaj nauki z myślą, że coś fajnego szybko napiszesz.

 

Co do Twojego problemu to powiedz na jakim cmsie strona będzie działać. Ja nie polecam wordpresa tak jak droper bo jak dla mnie jest zbyt banalny, ale to może tylko moje odczucie. Na Twoim miejscu wybrałbym joomle i wtedy użył modułów z rodziny DJ_classified, są proste i świetnie działają.

 

A jeżeli już masz wybrany cms to napisz jaki i wtedy poszukamy rozwiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności