Skocz do zawartości

scena 3d: rzym(ARES)


navi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tak sie zastanawiam po co robisz kolejną prace. Czemu nie skonczysz poprzednich? W połowie roboty znowu sie znudzisz i dojdziesz do wniosku ze zrobisz coś nowego? Fajny Ci wyszedłe kadr na tym rederze..... duzo czarnej przestrzeni w koło....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie mówie bo Batman będzie się mścił :P

 

Ale moze zrobimy zakład czy skończy.

Przyjmuje zakłady $$$$$$$$$$

Ja stawiam wszystko że NIE.

 

Ale Batman nie łam się nie podcinam ci tych małych skrzydełek lataj sobie hehe =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! blade niezostawiam tamtych prac, wrzysko mam zamiar skanczyc!Robie Rzym a dokladniej animke pon.. chce podwyzszyc ocene z inf( mam 3 przedmioty inf)audi caly czas poprawiam, a smoka robie troche wolniej.narazie mam zablokowany dostep do internetu wiec nieumieszczam updatow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie możesz zrobic jednego sensownego renderu? przeciez tu mało co widać. co ty ten rzym na znaczkach pocztowych chcesz pokazywac? zrób zoom\'a by ocenic co jest ok a co. no i oczywiscie czekam az skonczysz tego smoka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak.... po to sie daje prace do W.I.P by ludzie mogli oceniać, doradzać i pomagac podczas pracy. Niestety ty ich nie słuchasz i dalej robisz po swojemu. Ja nie mam problemu tylko pisze co sadze. Tyle już ludzi pisało o renderze.... a ty nic... dalej to małe i nic nie widać. Radze sie nad tym astanowić. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, bez obrazy dla kolegi, chcialem sie zapytac przedmowcy co fajnego w tej pracy, to jest ukladanie boxow, i wycinanie.(bez obrazy nielot007 heh) w dodatku wydaje mi sie ze jest nierówno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie to raczej zalatuje majami.Z tego co pamietam to Ares to bog wojny .w tamtych czasach to raczej pokazywali bogow jako niezlych atletow a ten z geby chucherkowato wyglada (a i w mitologi rzymskiej bog wojny sie chyba nazywal mars ,a w greckiej Ares ale moge sie mylic:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bedzie animacia do szkolki, i ma ona powstac w 2 tyg. wiec niamamy zaduzo czasu na dokladniejszy modeling, co do nazwy heh, te dwie kultury sa tak do soebie podobne ze mi sie wszysko zlalo w jedno heh. dzieki za opinie. pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności