Skocz do zawartości

Curare Concept


Stachu

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, wlasnie wpadłem na pomysł żeby wymodelować tym razem coś swojego. Zaprojektowałem sportowy wóz klasy Aston Martin, Nissan GT-R. Ciekaw jestem waszych opinii nt stylistyki.

Moim zdaniem tył jakis przekombinowany mi wyszedł, ale nie potrafiłem wymyślić coś ciekawszego.

82807615.th.jpg

11245715.th.jpg

76852638.th.jpg

11277253.th.jpg

Edytowane przez Stachu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Super, że projektujesz coś swojego. Co do konceptu itself, imo mocno czuć lata 80., początek 90.

Tył faktycznie przekombinowany, ale jak dla mnie, to przez te wyloty po bokach rejestracji. Myślę, że ogólna liczba wlotów jest zbyt duża; nawet dzisiejsze, najmocniejsze i najbardziej zaawansowane technicznie auta nie mają aż tak wielu. Tylne światła mają coś w sobie, jednak wymagają szlifu.

Co na plus, to linia boku auta mi się podoba (ostatni screen). Mimo wszystko nieco proporcje zawodzą (dach przesunięty do tyłu). Swoją drogą wydaje mi się, że tył w stylu Hondy CR-Z albo starej CR-X (tj., chodzi mi o to, jak z boku tył wygląda- linia dachu opada, po nim następuje pionowe "ścięcie") mógłby tu dobrze wyglądać. Ale to takie moje sugestie.

Lusterka; wiem, że są ważnym elementem designu, jednak moim zdaniem nie wyglądają na integralną częścią auta.

Przód jest dosyć... oklepany, prosty. Wiem, że to bardzo łatwo oceniać, ale po prostu nie wzbudził we mnie emocji, nie porwał.

Swego czasu sporo rysunków spod Twojego nicka widziałem, i jeśli mnie pamięć nie myli, to chyba miałeś ładniejsze projekty, które mógłbyś przełożyć na trzeci wymiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tył faktycznie przekombinowany, nie pasuje do reszty

dach ala viper też mi się tu nie widzi ale to może dlatego że przypomina mi Forda Probe i widziałbym tu prostsze kształty ^^

jeszcze lusterka wydają się być za wielkie, poza tym mi się podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe kazdemu sie z czyms innym kojarzy to przynajmniej sukces ze nikt nie porownuje tego do lambo jak z moimi poprzednimi conceptami. ;] no niestety juz za pozno zeby gruntownie zmieniac design. raczej zostane juz przy tym i ewentualnie zmienie jakies szczegoly. dzieki za opinie, w sumie moglem wczesniej cos pokazac no ale coz :P

nastepnym razem pokaze dopiero rysunek :] a to juz dokończę i jakoś uspokoję (przynajmniej tyl)

Edytowane przez Stachu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć, model juz skonczyłem. teraz walczę z renderem i mam problem, bo nie wiem jak pozbyć się szumu na szybie. renderuję w mentalu, oświetlenie to photometryki. zauwazylem ze lekka poprawa jest gdy zwiekszam ilosc sampli na pixel (do min 4, max 16), ale nie wiem czy to od tego zależy.

druga sprawa, co myślicie o samym renderze?

62539211.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności