Skocz do zawartości

Zapis tekstury


Gość Morte

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Siadlem sobie do mojego modeliku dzisiaj i dlubalem w blenderku teksturki. Wesolo zapisujac sobie co jakis czas ctrl-s bylem calkiem spokojny i zamknalem po jakims czasie blenderka. Oczywiscie tekstura nie zostala zapisana przez ctrl-s, zapisuje sie nia przez f3(co wiedzialem i przy wczesniejszych posiedzeniach raczej o tym pamietalem, ale jednak raz sie zdarzylo) Pytam wiec czy jet mozliwosc ustawienia jaks Blenderka 2.53 zeby zapisywal teksture przy wcisnieciu ctrl-s?

Zgory dzieki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hej!

Siadlem sobie do mojego modeliku dzisiaj i dlubalem w blenderku teksturki. Wesolo zapisujac sobie co jakis czas ctrl-s bylem calkiem spokojny i zamknalem po jakims czasie blenderka. Oczywiscie tekstura nie zostala zapisana przez ctrl-s, zapisuje sie nia przez f3(co wiedzialem i przy wczesniejszych posiedzeniach raczej o tym pamietalem, ale jednak raz sie zdarzylo) Pytam wiec czy jet mozliwosc ustawienia jaks Blenderka 2.53 zeby zapisywal teksture przy wcisnieciu ctrl-s?

Zgory dzieki:)

 

Powinno być ALt-S ale coś u mnie nie działa i jest na szaro w menu ;/, natomiast save as działa, zdaje się że bug.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

output to są akurat ustawienia zapisu pliku graficznego. Jak wyrenderujesz i będziesz zapisywał, to te ustawienia też działają, a czemu są w dziale render, bo twórcy wyszli chyba z założenia, że częściej się renderuje i zapisuje obrazek :) blender jest pełen takich ciekawostek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności