Skocz do zawartości

Postać 3d: Żółw Ninja - Donatello


plasti

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

przedstawiam wam moj pierwszy powazniejszy model wykonany w zbrush'u(wczesniej byly jakies twarze z kulek, rece itp, wszystko bez textur):

 

Donatello z ekipy Wojowniczych Źółwi Ninja

 

rzezbiony w zb(procz podstawki), texturowany w zb(procz pasa i podstawki), renderowany w vray'u oraz postprodukcja w ps....

 

pozdro.

 

t1.jpg

 

t2.jpg

 

t3.jpg

Edytowane przez plasti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

fajne podejście do tematu, tylko qrde spodziewałem sie więcej...hm...w sumie, jakiegokolwiek fioletu w pracy (bo sam kij to tak troche naciągnięte moim zdaniem). Te wszystkie kolorki tmnt niby dziecinne ale jednak mocno się kojarzą wiec przynajmniej pas w kolorze by się przydał. Tak czy inaczej bardzo fajna pracka, machnij moze "rocksteady-ego" i "bazzoke" :D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No skorupa od dołu wygląda dobrze. Tak się zastanawiałem i myślę że to z jakiegoś zdjęcia przebita. To co naprawdę leży to światło. Bardzo ostre i nieprzyjemne na żółwiu. Powoduje powstanie nienaturalnego cienia. Aż takie niebieskie to cienie nie są nawet w najładniejszą pogodę a tutaj widać szarawe tło więc ten cień po prostu gryzie. Ten ostatni kadr niepotrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoduje powstanie nienaturalnego cienia. Aż takie niebieskie to cienie nie są nawet w najładniejszą pogodę a tutaj widać szarawe tło więc ten cień po prostu gryzie.

to jest cien wieczorno-nocny, swiatlo to lampa ulicznam dlatego cien zyskal ambient nocy, mozliwe ze jest za niebieski, ale zakladajac ze nie opodal jest witryna sklepowa z niebieskimi halogenami daje poswiate niebieska na cien....

 

Najbardziej mi smutno, że nie ma maski. Przecież bez niej wszyscy na ulicy go rozpoznają ;/ ! Ale poza tym drobiazgiem to naprawdę spoko wyszło, może bym jedynie na pierwszym renderze trochę doświetlił z przodu.

 

technicznie bylo to niemozliwe, spadla by mu z glowy, niemozliwoscia bylo by ja zawiazac:D

 

ale mam pewien pomysl, wrzuce upa jak cos...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory ze tak sobie pozwoliłem, jak coś to usunę, ale moze coś w tą stronę, nie jest wszak powiedziane ze to koniecznie bandanki mają być :]

 

EDIT: albo jeszcze lepiej...machnij mu jakieś barwy wojenne albo tatuaże pod kolor i już :D

Edytowane przez JmTm00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności