Skocz do zawartości

Featured Replies

  • Odpowiedzi 7
  • Wyświetleń 1,8k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Napisano

I tak nikt z nas nie potrzebuje na dzień dzisiejszy takich narzędzi ;) Możemy spookoojnie, cierpliwie czekać :) Jak będzie to fajnie, jak nie to spokojnie sobie poradzimy bez :] No chyba, że ktoś potrzebuje interaktywnego malowania po obiekcie mającym 3 mln polygonów, z odpalonym keszem animacji i załadowanymi 20 GB textur.. HAHA! No ja jak na razie jeszcze nie :)Spokojnie wystarcza mi Mudbox.

Napisano

ja wlasnie robie pewien projekcik dla pewnego hipermarkietu, bedzie jak znalazl do przestawienia cenowki o 2 pixele w lewo.

Napisano

No proszę. Nie pójdą na marne te lata pracy działu r&d w The Foundry. W końcu dla kogoś to pisali! :D

Napisano

hejka,

czy ktos z was probowal zainstalowac to ustrojstwo na Fedorze 13? U mnie ciagle sie wiesza po wybraniu czegos z gornego menu :/

Repy za pomoc rozdaje :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności