Skocz do zawartości

WIP 2D: Battle for our world


Status

Rekomendowane odpowiedzi

Pracka dopieszczona do granic czasu, wytrzymałości i możliwości. Bardzo dużo się przy niej nauczyłem. Czas spędzony przy pracy, to odpoczynek od remontowych spraw w domu. Nie będę trzymał tego w ukryciu, więc puszczam na forum. Czekam na komentarze.

 

battleforourworld.jpg

Edytowane przez Status
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

remonty remonty, wspolczuje bo mam to samo

co do pracki powiem tak

-az sie prosi o jakas panoramke, dodałbym troche z prawei i troszke wiecej zlewej

budynki ktore znajduja sie bardzo daleko sa w tej samej temperatuze co szwejk wiec wydaje sie jakby byly na tym samym planie, możesz je oddalic uzywajac chlodnych kolorow a pozary i lune troche ograniczajac, mozna tez zrobic myk wrzucajac pomiedzy

postac a budynki w oddali jakies rupiecie ktore zasugeruja przestrzen i perspektywe

-przydało by sie zeby wojak byl jakos okopany albo skitrany za czyms, no i moze jakis slad czegos do czego w takim skupieniu mierzy z tej flinty

- i jeszcze kciuk, wez szczotke i pyknij sobie refke, zobacz jak uklada sie reka trzymajaca podobny przedmiot

 

ulala ale sie mondrze ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komenty. Ogółem jest tak, że te błędy zauważyłem, ale już nie miałem siły. Co do ćwiczeń mam na to sporo czasu (dopiero zacznie się drugi rok studiów) i staram się robić je jak najczęściej. Największy problem to, nieumiejętność robienia czegoś dłużej niż muszę. Jestem bardzo leniwy, więc im więcej uda mi się wysiedzieć przy jednej pracy tym lepiej dla mnie.

 

P.S: kciuk sprawiał mi zbyt wiele problemów, obecna wersja okazała się najlepsza i nie chciało mi się już nic z tym robić. Mogę obiecać, że każdym następnym razem będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh... Jak wyżej:

-płaskie,

-panoramka,

-dłoń mała i źle oświetlona,

-brakuje akcji.

 

Fajne gogle.

 

Pozdrawiam Jedi. :)

 

//edit: No chyba że światło pada wszędzie bo na plecach też jest.

//edit2: Jak by co to się nie znam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość JustMatthew

Dużo poprawiłeś i odrazu widać efekt :). Ja bym się pozbył tego oświetlenia na potylicy tego woja i troche poprawił detale tej broni. Reszta ogolnie bardzo mi się podoba , klimat chłodny , atmosfera napieta :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności