Skocz do zawartości

Organika


RaVirr

Rekomendowane odpowiedzi

blizne lepiej zrobić na masce z jakąś ostrą alfą .. . mam wrażenie że w realu oczy wypadły by mu na ziemie brak, jakby dolnego osadzenia w oczodole ..ale to tylko moje zdanie .. . ale itak dobrze to wygląda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki za rady ;) To przy następnej okazji się zastosuję gdyż.. wczoraj trochę przy nim posiedziałem, niestety w którymś momencie był spadek napięcia, komp się wyłączył i prawie wszystko szlag trafił. Ostatni zapis wyglądał tak:

430564_3322407265071_1415025049_33383929_1702198433_n1.jpg

już nie będę go zmieniał bo mi się znudził ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz lepiej Ci idzie. Trochę mi się kojarzy z utopcami z wiedźmina I ;p (nie pytaj czemu). Zdecydowanie lepszy niż ten z poprzedniej strony. Btw, ile to ma poligonów/pointsów(jak zwał, tak zwał)? Takie popiersie zaczynasz od zwykłej Zsphere?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, przy kolejnej wrzucie odpowiem Ci co do ilości polygonów bo teraz nie mam dostępu do kompa z programem.

Tak, zaczynam od zwykłej kulki ;) Tyle, że zauważyłem pewien myk w jednym filmiku instruktażowym. Mianowicie, najpierw rozciągam kulkę tak, by przypominała z grubsza popiersie, następnie wciskam Remesh all by siatka była jednakowo rozłożona dla całego obiektu. Wcześniej nie wiedziałem o takich cudach i ciężko mi było zrobić w miarę poprawny i jednolity model ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twardziel ma źle zrobioną szczękę. Na widoku z profilu z boku byłoby chyba widać że miejsce gdzie jest żwacz jest za bardzo do przodu. Szyja mu się dziwnie rozszerza tak jakoś na połowie długości. Troszkę dziwnie wyglądają jego łuki brwiowe. I ucho, popracuj na uchem, zawsze zostawiasz je w takim stadium, i wygląda to źle. Ma ogólnie zly kształt, do tego zdaje mi się że wyrasta jak ucho u shreka, taka rurka. Popatrz jak zbudowane jest uch i popracuj na tym bo wygląda to strasznie. Nie widzę dokladnie, bo nie pokazałeś modelu od tyłu, ale jego kark też chyba pozostawia, wiele do życzenia. O i tak jeszcze zauważyłem, że ma chyba za mało wydatne kości jarzmowe.

 

Pozdrawiam, Cyanide.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miesien mostkowo obojczykowo sutkowy ma cienki przyczep mstkowo obojczykowy i wraz z zbliżaniem się do wyrostka sutkowatego czaszki robi sie coraz dłuższy .. i jest on najwyraźniejszy po skręceniu głową ...dolna część ucha powinna bardziej przywierać do głowy ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lee666, a..no to jak tak to tak :D

Cyanide, dzięki za wyczerpujący post ;) Jutro przeanalizuję dokładniej o czym piszesz i postaram się poprawić. Dzisiaj tylko godzinny speed z nastawieniem na "lepsze" ucho:

popiersie3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności