Skocz do zawartości

Łazienka


Gość ssnejku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Powracam z chęcią doskonalenia się a oto moja nowa praca:lazienka.jpg

Poprawie mapowanie, zmienię materiał kloszy. Jest to to 1 testowy render, liczę na wasze opinie. Co dodać co odjąć?

 

Chce stworzyć porządne portfolio w którym umieszczę dobre prace.

 

PS. Wcześniej chciałem zrobić cos w stronę strony internetowej:

stronalow.jpg

Edytowane przez ssnejku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ojojoj... coś z proporcjami mocno nie tak. Albo umywalka jest dla krasnoludka albo szafki tak ze dwa razy za duże. Chociaż rozmiar umywalki może jakoś dałby radę, jest jednak zdecydowanie za nisko, weź sobie miarkę i sprawdź na jakiej wysokości masz w domu, mówię poważnie:).

Rozumiem, że to jakieś poddasze ale sufit to raczej za nisko jest, żeby dało się z tej łazienki korzystać. W przypadku wnętrz ujęcie z tak niskiego poziomu też nie jest najlepsze, popatrz na wannę - między innymi przez ujęcie wydaje się ona nienaturalnie duża.

Materiały rokują chyba nieźle, ale lepiej, żeby ktoś bardziej ogarniający temat się wypowiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proporcje ci pojechały, albo coś źle ustawiłeś

Umywalka jest zawieszona na 60 cm około, a powinno być 80-90 cm.

 

Zmień kolor zasłonki... bo jest okropny :)

 

Światło słoneczne za żółte... no chyba że właśnie teraz obok okna nastąpił wybuch cysterny z benzyną :) rozbiel je trochę - wiem że to płytki nadają taki kolor ale jeśli na pierwszy rzut oka sprawia takie wrażenie to trzeba to dopracować... może już na postpro, nie wiem jakiego render'a używasz więc nie doradzę.

 

Widok za oknem by ci tez przydał :) jeśli to piwnica to na pewno coś tam powinno być.

 

Ogólnie zmieniłbym kolorystykę na bardziej weselszą. Ale może się mylę... niech jakiś ekspert się wypowie w tej kwestii.

 

Pozdr.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Edit:

Co do drugiego obrazka.

Na takim zbliżeniu trawę zrobiłbym raczej na vray fur (o ile vraya uzywasz) bo tu trawa wygląda raczej jak las igieł :)

Pierwszy napis "o mnie" nieczytelny - w www raczej ma być wszystko czytelne na 1 rzut oka, a tu materiał robi złą robotę.

Materiał murku raczej do wymiany... a przynajmniej bump... popracuj nad nim.

Zmieniłbym chyba kolejność napisów "o mnie" dałbym z tyłu a "prace" do przodu... przede wszystkim prace świadczą o tobie... :)

 

Pozdr.

Edytowane przez Mortom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Chciałem teraz dokonać małej korekcji kolorów, wydaje mi się ze wcześniejszy efekt v-ray sun byl lepszy niz teraz direct light.

 

testfn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności