Skocz do zawartości

Wiz : Łazienka i kuchnia


jahred6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

2 obrazek sie nie laduje do konca.

najbardziej podoba mi sie ujecie... no wlasnie chyba 2 ;)

 

ale zupełnie nie kumam tego nadwieszenia umywalki nad polka. nie w mojej estetyce, takie numery.

fajne płytki w łazience i drewno w holu. można dowiedzieć się skąd textura?

 

brakuje mi cokołów.

morze i "fajnie" bez ale użytkowo zupełnie nie praktycznie

lampa w łazience coś za mocno wali po oczach.

 

ogólnie przyjemne rendery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie mniam :) mega postęp widze u Ciebie , za to ja osiadłem strasznie , cofka w rozwoju ;p Ale spoko zima idzie , etat zabiłem , trzeba działać :)

 

 

pierwsze 3 bardzo na plus ... ostatnie średnio pochodzi ta deska z warzywami nie przekonuje mnie specjalnie.

 

Na plus bardzo czyściutko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oskar widać u Ciebie bardzo duże postępy, oby tak dalej. Projekt jest miły dla oka fajnie się ogląda, ale :) ( " ale" zawsze musi być ;) )

- ręcznik przy umywalce ma chyba jakiś problem bo za mocno świeci ;)

- w kuchni jak i przedpokoju brak cokołów

- no i w łazience usunąłbym ten kwiatek na rzecz może kosmetyczki

 

Ale wiem że projekt jest nie Twój, tylko część wizualizacji do Ciebie należy więc masz u mnie *****

 

Pozdrawiam Ivan i czekam na lepsze wizualizacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki!!!

jakubm dzięki.

09121986 thx, zachęcam do LWF ;)

Ivanku to nie ręczniczek ! to lampka :-) ( minimal lighting ) taki był zamysł i jest taki czar jak świecąca szmatka :-D Co do cokołów, w swoich projektach zawsze je robie, tutaj nie było nacisku, miało być "mało" i jest... Kwiatek był również życzeniem autora.

gonzo71 dzięki, może masz racje, tak już robie boxy z cada - chamffer grupie i tyle.

 

Fajnie że widzicie postęp w wiz, o to chodzi trzeba przeć w przód. Niestety w dużej mierze zależy to od Ciekawych zleceń czyli , albo dobry klient, co za tym idzie możliwość fajnego projektu, albo fajny zleceniodawca ( z dobrym klientem :-) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne wizki, kadry poukładane i mocno przytrzymane. Tak, widać postęp. Tak trzymaj. Mógłbyś jedynie poszukać nieco więcej mięcha w ustawieniu światła, ale ja nie jestem po prostu fanem studyjnego oświetlania wnętrz typu " wszędzie świecimy, wszystko widzimy". Czekam na kolejne prace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności