Skocz do zawartości

Scena 2D - Jezus


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc !

 

Nazywam sie Bartosz (Bartek) Nowakowski i jestem nowy tutaj na tym Forum. Zawsze siedze na cgtalk.com ale dopiero dzisiaj znalazlem te strone!

 

Przepraszam ze moze moj Polski nie jest taki super. Mam 19 lat, urodzilem sie w Polsce i jaj mialem 2 latka wylecialem z rodzicamy do Kanady. Mieszkalem w Calgary, Alberta przez 10 lat i w tamtm roku przyjechalem tutaj do Vancouver, BC na studja (Emily Carr Institute of Art and Design)

 

Chcialbym pokazac Photoshop obraz ktory nie dawno skonczylem. Zrobilem go z Graphire tabletem (starym) i Photoshop 7. Powodzenia!

 

-Bartek

 

 

JesusWeb01.jpg

 

JesusWeb02.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Witam na forum :)

Jesus fajny ale dlaczego umiesiłeś go wkącie jak byś chciał pokazać nam tylko ścianę - 80% obrazka to tło, a na dodatek uciąłeś mu połowę głowy jak by się mało nacierpiał ;)

pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki sebfx.

 

Umiescilem go w kacie bo chcialem tak zrbobic scene jak by Caravaggio zrobil (jedyne swiatlo pokazane). Chcialem takze pokazac scene _przed_ ukrzyzowaniem, z miast w czasie, take jak bardzo duzo jest juz obrazow.

 

Mysle ze jak bylby w srodku, to kompozycja nie byla by taka mocna i nie dostal bym tego samego efektu.

 

-Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kompozycja jest ok. jezus bardzo dobry, ale niepodoba mi sie korona cierniowa w sumie niewiem czemu ale jakos odstaje poziomem od reszty - bardzo przyjemna pracka nadaje sie na plakat.

a jeszcze ten napis inri sosik tu psuje mysle ze lepiej by bylo ta sciane troche porozwalac \"tylko bez przesady\"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna pracka, kompozycja tez mi sie podoba (no chyba zeby jezusa lekko na lewo dac), ale korona zeczywiscie jest jakas dziwna i moze troche wlosy, ..ja bym obnizyl linie brwi i oczu, a podwyzszyl linie ust, bo proporcje troche rozchwiane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

No z tego co widze to nieźle się napracowałeś ..... nie dość że dobrze namalowane to jeszcze uchwyciłeś klimat ... trzymaj tak dalej... Wszyscy czepiają się korony .. hmmm nie jest taka zła chociaż mogłaby być trochę bardziej gęsta i ciernie są za grube .. zajmujesz się tylko grafiką 2d ?

P.S Jak już będziesz sławny po tej uczelni to w wywiadach nie zapominaj skąd pochodzisz ... :))))) Pozdrowienia i powodzenia na studiach i w życiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzizasss i kwiatki na droge

 

... a ja tam nie bede lizal tylka...nie wiem czym sie tak podniecacie proporcje twarzy rozjechane cos ma z rzuchwa, korona jest skopana to fakt i jakas mizerotka(korona oczywiscie;). utytlany ten twoj jezusik(kazdy ma tam swoja wizje, ale ty trzymasz sie konwencji dlatego sie czepiam chech+ten nos;), no i kompozycja calosci dla mnie w stylu chcialabym, ale boje sie, nie zaakcentowana dosc pewnie

 

oki to tyle ujezdzania pozdrowka :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności