Skocz do zawartości

Domek Maliny


Matchias

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem

 

Malina, to kumpela z pracy, która marzy o własnym domku, kupiła juz sobie działkę i projekt ale na rozpoczęcie budowy będzie musiała jeszcze trochę poczekać. Zanim to się stanie dostanie prezencik w postaci wizualizacji.

Edytowane przez Matchias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jeśli chodzi o model domku spoko... ale projekt to już indywidualna sprawa... bo ja bym w tym nie chciał mieszkać :) może w kolorze będzie się lepiej prezentował :)

 

Pozdr.

 

P.S.

nie wiem czemu ale jak patrze na projekt to tylko jedno słowo przychodzi mi na myśl: Panzerkampfwagen II :) - może to przez to, że Marchias ciągle jakieś machiny wojny robił... :)

Edytowane przez Mortom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trawa trochę za równo posiana no i coś małe zaćmienie mamy :) Jeśli to vray to skorzystaj z sun i sky ( albo HDRI ) w normalnych nastawach i pobaw się ustawieniami camery vraya. Światełko brzydkie teraz, no i przypory za niskie i powinny być jedynie na rogach budynku ich geneza jest taka by - wzmacniac konstrukcje chałupy już pod parapetem jest to troszkę niezrozumiałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model fajny a najbardziej podoba mi się dachówka możesz zdradzić jak ją zrobiłeś tekstura czy modelowanie ??

 

ps. na jednej bramie zmień albo obróć teksturę bo jakoś zbyt podobne do siebie są żeby nie pisać identyczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizka supa, ale taka rada ode mnie dla Maliny. Wywalić balkony (nie tarasy), oraz wywalić garaże z budynku. Lepsze większe pomieszczenie gospodarcze niż garaż. Taniej wyjdzie postawić blaszaka lub drewniaka albo wiatkę.

Sam właśnie skończyłem gehennę budowy. Popełniłem parę błędów o których piszę.Oczywiście każdy buduje to co mu pasuje. Ale proszęsię zastanowić bo coś jest na rzeczy że wszyscy co mają balkony nie w bloku to po paru sezonach nażekają że ciągle coś cieknie albo kruszeje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności