Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Citroen C5


Stachu

Rekomendowane odpowiedzi

Tym razem postanowilem wymodelować sobie coś normalniejszego, co czesciej możemy spotkać na ulicy, bo potrzebuję jakiś normalnych pojazdów do wizek, a tak poza tym bardzo podoba mi się ten Citroen.

soft: 3ds max

render: mental ray

post: photoshop

czas modelowania: ok 5 dni

czas renderownaia jednego: ok 4-5h na rozdziałce o szerokości 10k pix

2rend.jpg

1rend.jpg

 

zapraszam do komentowania i krytyki

 

/edit: opony przyciemnione;P

Edytowane przez Stachu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Samo ulozenie swiatel w studio jest bardzo fajnie przemyslane, za to plus. :) Podlaczam sie pod to co chlopaki juz napisali. Mnie osobiscie razi troche za duzy kontrast midzy czarnym lakierem i tymi ostrymi blikami. Mam wrazenie jak by byly dorysowane w wektorach :) A kola nie sa za wysoko obsadzone w nadkolach ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model wydaje sie bez zarzutu.

Natomiast materiały (felgi, klocki)i camery mogły by lepsze...

Nie podoba mi sie to oswietlenie >> za duzy kontrast pomiedzy h-lightami na wozie i tlem. Wyglada to nienaturalnie... tworzy sie wyraźny obrys który przyciąga pierwsze spojrzenie w nieciekawe miejsce.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yo dzieki z komentarze i uwagi, z nastepnym renderem postaram się jakos w innym stylu

 

kosi taa, nie wiem ile dokladnie godzin ale wlasnie bylo to tak w ciagu tygodnia. wpadłem po prostu w taki trans ze jak uruchomilem rano 3dsa tak pozniej nocy wyłączałem :)

troche no life, ale jak złapię wene to robie jedna rzecz od poczatku do konca. gorzej jak ją strace, wtdy mode robic jeden model i pół roku:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model świetny, studio też super.

Co do zacisków to może i tuning poszedł ale dlaczego one zamontowane są odwrotnie ?? w c5 przednie koło ma zacisk z przodu a tylne z tyłu u ciebie odwrotnie ;) jakoś tak mi się to od razu rzuciło w oczy mimo, że fanem citroena nie jestem i aby się upewnić musiałem poogladać fotki w necie.

No i te oponki oczywiście do poprawki :D

 

ale i tak super wyszło;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności