Skocz do zawartości

Gitara Washburn WR 150


MiRi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Po długim okresie poznawania maxa, wreszcie ruszyłem swoje 4 litery, usiadłem przed komputerem

i stwierdziłem, że zrobię gitarę. Akurat mam piękną, żywą referencje tego modelu obok fotela.

Model będzie kończony w najbliższych dniach, liczę na konstruktywną krytykę, jeśli się komuś podoba, niech także wyrazi swoje zdanie.

 

 

gitarainternet.jpg

 

gitarainternet02.jpg

 

To Starszy render, jeszcze bez tekstury i stroiki są źle ułorzone.

93970101.jpg

 

siatkau.jpg

Edytowane przez MiRi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie znam się na gitarach ale trochę za proste to pudło rezonansowe (to chyba elektryczna gitara więc jak to się tam nazywa) i czemu dziury są na wylot? a tak po za tym wygląda łądnie. Pokażesz zdjęcie oryginału aby porównać, bo może to w rzeczywistości jest nie skomplikowane ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny model. ode mnie dwie uwagi: materiał korpusu/ deski jest straszliwie monotonny, przez to psuje odbiór, bo wygląda bardzo "cg", poza tym ten czerwony jest chyba zbyt nasycony. Na drugim renderze jest znacznie lepiej. A druga sprawa, to w miejscu, gdzie podstrunnica spotyka się z deską wygląda, jakbyś miał lukę, tj. odstaje (drugi render). Ogólnie wyszło okej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczną prawie gitarę, jeno Charvel, nie Washburn :) I czy ja wiem, moja jest ta strasznie czerwona jak na 1 renderze. Mnie się nie podobają tylko potencjometry jakos, ale może takie są w tej gitarze, i materiał - połyskliwość - główki gryfu. Reszta fajowo.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na gitarach ale trochę za proste to pudło rezonansowe (to chyba elektryczna gitara więc jak to się tam nazywa) i czemu dziury są na wylot? a tak po za tym wygląda łądnie. Pokażesz zdjęcie oryginału aby porównać, bo może to w rzeczywistości jest nie skomplikowane ? Pozdrawiam

Widać że się nie znasz. :)

Przydał by się jakiś fajniejszy materiał na pudło, a tak to studio i będzie zajefajnie.

 

pzd. Daniel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam nowe rendery, dokończone textury i potencjometry. Na razie gitarka umieszczona w takim miejscu, gdy zrobię kabel i wzmacniacz umieszczę ją w bardziej "profesjonalnym" otoczeniu.

Plasti, tył gitary nie jest jeszcze wymodelowany.

 

g02h.jpg

 

g03p.jpg

 

g05j.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie niestety podoba się tylko drugi bo ma fajne ujęcie i materiały. Jednak zmieniłeś kolor i mi to strasznie przeszkadza :( Zlewa się gitara z boxem o który się opiera IMO i render całej gitary w tym studio średni mi siedzi. Ale to pewnie kwestia gustu :)

 

Plasti - bardziej niż do ibaneza to ona przypomina chyba Jacksona czy Charvela. Pudło niemal że identyczne...

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności