Skocz do zawartości

Freemake Video Converter - nowa wersja z technologią NVIDIA CUDA


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy ten program jest Wam znany, myślę, że warto o nim wspomnieć w newsach. Freemake to całkowicie darmowy konwerter wielu formatów wideo. W najnowszej wersji tego programu zintegrowano obsługę technologii NVIDIA CUDA.

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=1455

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Na jakims tragicznym servie to jest - polaczenie urywa sie co kilka sekund - ledwo przebrnalem przez timeouty. Co ciekawe u mnie na Win7 HP 64-bit instalator w ogole odmawia wspolpracy :(.

 

Moze nie masz tego:

 

To work with Freemake software, you will need .NET Framework 4.0 Client Profile. If you don't have it, Freemake setup wizard will install it to your PC.

 

U mnie pobralo sie bardzo szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adek, ja mam chyba wszystko co sie da wgrac z bibliotek szklarni :) - poprostu okazalo sie, ze instalka gryzie sie z Dreamweaverem (!) - jak go mialem otwartego to nie startowala - pierwszy raz cos takiego widzialem :).

Edytowane przez ZelvaBOi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedziec. Tez potestowalem - wszystko poszlo gladko. Brakuje mi pobawienia sie ustawieniami presetow ale jak widze ma to byc w majacej sie pojawic "SOON" nowej wersji. Jako ze czesto posylam jakies bzdurki, czesto sklejane z kilku czesci - dla mnie jak znalazl. Wrzucilem 3 rozne pliczki, zaznaczylem ze ma je polaczyc - wszystko poszlo gladko, dodatkowo zrobil plynne przejscie pomiedzy filmikami w co zwykle nie chce mi sie bawic. Przydatne malenstwo - dzieki za linka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi akurat pasujet taki preset bez kombinowania - ale ja to potrzebuje glownie zeby bajki z DVD na MP4 robic dla dzieciaka na podroz autem. Wiec specjalnie nie chce mi sie wnikac jak trzeba trzasnac 8-10 konwersji pelnego metrazu.

Edytowane przez ZelvaBOi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spoko - ja tez tam nie wnikam w jakies mega szczegoly ale podkrecenie paru rzeczy moze zaoszczedzic czasem sporo miejsca - przydaloby mi sie jako ze czesto wysylam filmiki mailem (zeby babcia widziala jak wnuk rosnie itd ;)). Ogolnie programik jest w porzadku i juz zapowiedzieli sporo fajnych zmian w przyszlosci. Oby tylko jedna z nich nie stala sie koniecznosc uiszczania oplaty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wyszla nowa wersja FVC i musze powiedziec ze maja we mnie nowego uzytkownika. Konwerter dal rade nawet jakiemus wiekowemu pliczkowi w rmvb, na ktorym klekaly komercyjne konwertery. Poza tym wieksza mozliwosc ingerencji w ustawienia (ale jesli ktos nie potrzebuje tego to wciaz sa presety). Jak dla mnie miodzik - wielkie dzieki za zamieszczenie newsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności