Jump to content

Pojazd 3D: Fadroma


Recommended Posts

Całkiem faja ładowarka :)

Tak jak napisal Florek...nie czuć \"masy/wiekości\" pojazdu...być może to za sprawą średnich tekstuek i oświetlenia.

Na 1 spojrzenie, pracka jest dobra, lecz tyltylko pzez chwilę...dalej jest tylko dostatecznie...:P

 

Pozdr

Link to comment
Share on other sites

Kiepskie materiały i tekstury. Psuje to realizm pracy. Model jest ok. Oświetlenie mi zdecydowanie nie pasuje. Wystarczy zobaczyć na zdjęcie w tle. Ostre kontrastowe cienie i mocne światło. Tymczasem u ciebie model jest oświetlony jak w pochmurny dzień (wygląda mi to na źle dobraną mapę hdri). Szkoda bo takie ostre światło mogło by znakomicie podkreślić potęgę pojazdu. Do tego takie \"niemrawe\" ustawienie kamery dodatkowo łagodzi wyrazistość pracy.

Ogólnie może być.

 

Link to comment
Share on other sites

A mnie sie tam podoba spox pracka jedna z lepszych jakie widziałem masz u mnie +. A cio do teksturek tio mi sie podobaja tylko oswietlenie popraw a i teksturka szyby to troche kicz! ale spox pozdr. dla ALL. :D

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję wszystkim za komentarze, zgadzam się z większością Was. Moje wpadki z oświetleniem i teksturowaniem modelu wynikają z faktu moich amatorskich umiejętności :)

Niestety dopiero poznaję max`a, a jego możliwości powalają, z czasem napewno poprawie w/w elementy, ale to dopiero moja 2 praca na forum, więc proszę o wyrozumiałość.....

Link to comment
Share on other sites

Zatem wyrozumiale dajemy Ci wielkie wyrazy uznania i głaszczemy po głowie, żebys nie myslał że tylko wytykać błędy potrafimy. Pracuj pracuj... jeśli widzisz jakie max ma możliwości to wyciśnij z niego 7-me poty!

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy