Skocz do zawartości

[Sprzedam] Photoshop CS3 Extended PL


_Seth_

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam używany Adobe Photoshop CS3 Extended PL zakupiony w marcu 2008. Płyta i pudełko w stanie idealnym (płyta tylko raz znalazła się w napędzie - podczas instalacji).

 

Bez problemu mogę wysłać paczkę firmą kurierską z zapłatą przy odbiorze (na mój koszt).

 

Cena 2000 zł. (do negocjacji) - czyli w okolicach zwykłego Photoshopa. Jakby nie było zakup mojego Photoshopa + upgrade wychodzi taniej od kupna nowej wersji CS5 Ext.

Edytowane przez _Seth_
zmiana ceny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Co z licencją na CS3? Czy to nie jest tak, że jak zarejestrowałeś kopię na siebie, to każdy inny używający ją będzie działał i tak nielegalnie niezależnie od tego, czy ma oryginalne pudełeczko czy nie?

Czy da się zainstalować to tak, żeby wersja językowa była angielska czy to już permanentny stan?

Pytam, bo nie wiem, a propozycja kusząca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo licencja działa, jak każdy BOX. Czyli posiadając pudełko i płyty działasz legalnie. Wersji niestety nie da się zmienić, nie ma żadnego wyboru przy instalacji. No chyba że są jakieś łatki, ale tego nie wiem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem wreszcie czas i oto, co napisano na ten temat w licencji:

 

4.4 Zakaz zbywania. (..) Użytkownik może jednak przelać wszystkie 
prawa Użytkownika do Oprogramowania na inną osobę fizyczną lub prawną 
pod warunkiem: (a) dokonania jednoczesnego przeniesienia na taką osobę 
(i) niniejszej umowy, (ii) numeru seryjnego (numerów seryjnych), 
Oprogramowania połączonego z nośnikiem przekazanym przez Adobe lub 
autoryzowanego dystrybutora Adobe i innego oprogramowania lub sprzętu 
komputerowego połączonego z Oprogramowaniem, znajdującego się w 
jednym opakowaniu lub połączonego wcześniejszą instalacją z 
Oprogramowaniem, wraz ze wszelkimi egzemplarzami, rozszerzeniami, 
aktualizacjami i wcześniejszymi wersjami, oraz (iii) wszystkich egzemplarzy 
oprogramowania czcionki przekonwertowanego na inny format; (b) wydania 
wszystkich rozszerzeń, aktualizacji i kopii, w tym kopii zapasowych i kopii 
zapisanych w komputerze; i (c) przyjęcia przez stronę otrzymującą 
Oprogramowanie warunków niniejszej umowy oraz innych warunków i zasad, 
będących podstawą nabycia ważnej licencji na Oprogramowanie przez 
Użytkownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

licencja jest przenoszona na nowego użytkownika - sam kupiłem w ten sposób Photoshopa CS3 właśnie.

 

cała procedura trwa może ze 2 dni (2-3 maile do Adobe, w tym jeden ze skanem specjalnego formularza do pobrania z ich strony) - i masz już w pełni legalnego Photoshopa.

 

Co więcej - jeśli to zakup na firmę - możesz go zainstalować 2 razy (na firmowym komputerze i np. na komputerze przenośnym / domowym - o czym też nie wszyscy wiedzą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SBT77 - jeśli to pytanie do mnie - mi wystarczał CS3 w zupełności ;)

 

Otrzymałem konkretne odpowiedzi o odsprzedaż, jak i zmianę wersji językowych. Mam nadzieję, że niektórych to zainteresuje, nawet jeśli nie są zainteresowani odkupieniem programu ode mnie ;)

 

W odniesieniu do Panskiego zapytania, informujemy, iz przeniesienie licencji produktu Adobe jest mozliwe (poza produktami edukacyjnymi). W tym celu nalezy wypelnic formularz "Transfer Licencji" (eng. "Transfer of License"). Formularz musi byc podpisany zarowno przez oryginalnych jak i nowych wlascicieli.

Dokladne informacje na temat transferu licencji produktów Adobe mozna znalezc na stronie:

http://www.adobe.com/go/tn_15281.

W odniesieniu do Panskiego zapytania, informujemy, iz zmiana platformy systemowej lub jezyka oprogramowania Adobe jest mozliwa, za naszym posrednictwem, jedynie dla wersji najnowszych CS5. W Panskim przypadku moze Pan zakupic, u sprzedawcow oprogramowania Adobe, uaktualnienie do wersji Photoshop Extended CS5 w wersji jezykowej angielskiej (EUW). Instalator uaktualnien CS5 akceptuje wersje poprzednie bez wzgledu na roznice w wersji jezykowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności