Jump to content

_Seth_

Members
 • Content Count

  113
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Good

About _Seth_

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Bydgoszcz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pojawił się pierwszy trailer gry Reset tworzonej przez dwuosobowe studio Theory Interactive. Reset ma być grą logiczno-zręcznościową o manipulowaniu czasoprzestrzenią. [video=youtube_share;KLd8kEQJIzw]
 2. Jeśli nic mi nie wypadnie, to wpadnę - jak na dziś wszystkie terminy mi pasują.
 3. Jak zwykle graficznie na najwyższym poziomie. No i przyjemna odmiana, bo w końcu coś sci-fi, a nie po raz n-ty trawki, kamyki i drzewka ;).
 4. Widzę sporo ciekawych rzeczy się pojawiło, cieszy, że sama inicjatywa wzbudziła zainteresowanie, choć na razie tylko grafików.. No właśnie, ktoś jeszcze może wspomóc projekt od strony "technicznej"? U mnie w najbliższych miesiącach będzie trochę krucho z ilością wolnego czasu, więc jakaś pomoc w tym względzie by się przydała ;)
 5. Ja też mówię dokładnie o tym samym co Adek i Reanimator, ale w inny sposób ;) Najpierw zobaczmy, co się uda zebrać, później ubierzmy to w jakąś opowieść wykorzystując jak największą ilość assetów (ale pewnie nie uda się wykorzystać wszystkich). Wymyślanie w tej chwili fabuły mija się trochę z celem ;)
 6. Z mini bitwą, to rozumiem. Ciekawy pomysł. Generalnie jednak chodzi o to, że mój ewentualny wkład w ten pomysł, to właśnie UDK. Więc z mojej perspektywy lepiej włożyć sporo pracy w coś mocnego, niż w coś, co ma dać możliwość zobaczenia swojej wcześniejszej pracy w jakimś shorcie ;) Sam też mam roboty po uszy, ale na coś fajnego (także za free) znalazłbym trochę czasu.
 7. Widzę, że sama idea się trochę rozjechała ;) Reanimator - pisałeś o czymś efektownym, a teraz o ile dobrze zrozumiałem, piszesz, że wrzucimy wszystko, co się tylko znajdzie i cinematic nie będzie opowiadał żadnej historii. Prawdę mówiąc wolałbym coś bardziej konkretnego. Może będzie trzeba dorobić parę modeli, tekstur i animacji, a nie tylko "poustawiać gotowce w UDK" i pewnie czas realizacji byłby dłuższy, ale przynajmniej dzieło byłoby wyższych lotów ;)
 8. Zastanawiam się, czy lepszy będzie Cinematic (jeśli damy zrobić coś w przybliżonej jakości Brinka, to jestem za), czy jeden level gry (z jajcarską otoczką fabularną, aby wrzucić wszystko, co uda się zebrać). Na warsztacie programowanie własnej gry jakoś się przyjęło (Warlock's Gauntlet), więc może i tu :> W każdym bądź razie, jeśli uda się z tym ruszyć (niezależnie, czy będzie to level gry, czy cinematic), to mogę pomóc designersko (w fabule/reżyserii i w ruszeniu tego w UDK).
 9. Rewelacyjny pomysł! Specem od UDK się nie czuję, ale na co dzień pracuję na Unrealu (najczęściej w Kismecie), więc w miarę możliwości mógłbym pomóc, jak tylko będę miał czas.
 10. Gratki Ribel. Ja też obserwuję projekt i czekam, kiedy pojawi się na PC.
 11. Chris - Ja nie oceniam enviro, a całokształt. Do waszej szóstki nie mam zastrzeżeń, bo choć pewne niedoróbki uda się znaleźć, to całościowo gra wygląda wystarczająco ładnie, by kogoś do niej przyciągnąć. Problemem jest animacja i przede wszystkim brak jakiejkolwiek wizji i koślawy design. Moje podsumowanie wiązało się też z tym nadmuchanym marketingowym balonem przez całą produkcję, który osiągnął swój szczyt w akcji "10 mln zamówień". Rozumiem, że to pierwsza gra, że niedoświadczony zespół. Największa wina nie w ludziach, że nie potrafili zrobić czegoś lepszego, a w producencie, że nie widział jaki ma zespół i w jaki projekt się ładuje. Gdyby nie włożył takiej kasy i nie ogłaszam wszem i wobec jak wysokich lotów to będzie gra - byłoby OK. A tak wyszło, jak wyszło i stąd te opinie.
 12. Widzę coś cicho nad tą trumną...
 13. Będzie, za 79zł ;) Pograłem w demko. Klimat - cud miód, grywalność też na wysokim poziomie. Tylko czekać na full wersję.
 14. Skoro tak, to muszę znaleźć czas w ten weekend.
 15. I to jest zdrowe podejście do tematu! Nie mam zbyt szybkiego internetu, więc poczekam trochę dłużej. BTW Ile czasu zajmuje przejście demka, bo nie wiem czy zdołam się jakoś wcisnąć w kalendarz mojego braku czasu ;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy