Skocz do zawartości

Zolty potwor Nono


Pawel Lipka

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc. W najblizszym roku czeka mnie sporo animowania i pomyslalem, ze bede podrzucal na biezaco jakies prevki w trakcie produkcji, bo Wasze zdanie moze okazac sie inspirujace.

 

Pierwsza z tych, ktore zamieszczam to animacja promujaca konkurs karaoke, projektu zespolu dzieciecego Niewiemkto.

W wersji finalnej stuninguje jeszcze ruch, troche wystylizuje, pousuwam brzydkie pozy.

Szmatka trzymana przez postac jest teraz tymczasowa, finalnie bedzie sie marszczyc, i gdy potworek sciska ja w dloni symulujac mikrofon poleci z niej troche wody:)

W wiaderku piana i takie tam, a calosc dzieje sie na scenie muzycznej. Nie bede smucil o detalach na razie, ale z checia uslysze Wasze sugestie do samej animacji zanim poddam ja dopracowywaniu, bo byc moze jakis koncept troche to zmieni.

Nie jest to projekt, ktory czasowo mozna szlifowac jak disneya niemniej jednak chcialbym aby animacja byla na poziomie dosc przyzwoitym i nie meczyla oczu.

 

http://www.youtube.com/watch?v=iBwxXhkH0uE

 

Pozdrawiam,

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

pewnie zauwazyles ale napisze:) : wiecej pracy gornej czesci tulowia, zbyt sztywny, glowa tez powinna byc mniej sztywna i reagowac/obracac sie choc troche gdy parzy w rozne strony. odrobina tych rochow i bedzie o wiele lepiej:) no i barki jesli jest czas to mogly by sie chociaz podnosic przy podnoszeniu rak do gory.

 

nie boj sie tez "lamac palcow" przy prostowaniu/otwieraniu dloni, troche bardziej wygiac je do tylu, w stylizowanych postaciach to wrecz obowiazek.

 

taka sugestia: moze warto w skinie zwiekszyc zakres dzialania kosci ud na biodro/brzuch. bedzie duzo plastyczniej i nogi beda lepiej osadzone wizualnie z reszta ciala.

 

wszak polowa sukcesu animacji to dobry rig i skin. a bledy animacji wtedy sa mniej widoczne i praca przyjemniejsza a co najwazniejsze szybciej brnie do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asblaze: ok, zeby ostatecznie zweryfikowac autentycznosc mojej osoby powiem Ci to o czym tylko dwaj wiemy:)

Pamietasz ta sytuacje kiedy niespodziewanie przyszedlem do firmy w sobote, otworzylem drzwi do pokoju i zastalem Cie w zmyslowym uscisku z Mikolajem? Choc twierdziles, ze tylko sie "silowaliscie" na reke, to jego spodnie manifestowaly inny zakres uczuc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha to asblaze ładnie spędzasz czas w firmie:D.

 

Wracając do tematu to faktycznie te krótkie nogi są kulawe do animacji i jakoś się łamią przy tym obrocie.

 

Przy okazji Paweł, robicie jeszcze ten własny projekt Lemonki? Bardzo fajna grafika wszystko jest proste i czytelne, myślę że dla dziecka powinno być bdb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asblaze: ok, zeby ostatecznie zweryfikowac autentycznosc mojej osoby powiem Ci to o czym tylko dwaj wiemy:)

Pamietasz ta sytuacje kiedy niespodziewanie przyszedlem do firmy w sobote, otworzylem drzwi do pokoju i zastalem Cie w zmyslowym uscisku z Mikolajem? Choc twierdziles, ze tylko sie "silowaliscie" na reke, to jego spodnie manifestowaly inny zakres uczuc:)

 

Qrde ..... w zamian za dopuszczenie Cię do naszej wesołej gromadki, miało to pozostać naszą słoną tajemnicą :P

 

Sjon ... co było robić?? ... Sobota wieczór, romantyczny księżyc, sam byś uległ magii chwili :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności