Skocz do zawartości

Finished 2d: Opracowanie graficzne książki


GrzegorzPrzybys

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio część czasu poświęcałem na opracowanie graficzne książki dla dzieci pt " Skaczący Myszka". Bardzo dobrze się przy tym bawiłem i popróbowałem trochę innej stylistyki niż ta w której siedzę na codzień. Lay-out strony i logo opracowywane wraz z moim bratem Marcinem. Mam nadzieję że wam się spodoba.

79880473.jpg

 

70831283.jpg

 

41278316.jpg

 

97186048.jpg

 

I same ilustracje:

 

56872081.jpg

 

84776748.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jest szop, jest dobrze! Bedyk ma rację, jak dla małolatów to za dosłownie, chociaż to moje zdanie i jakbym miał te 6 lat łykałbym te rysunki jak pelikan. Jedyne co razi to ta mysz w tytule mało czytelna, może troszkę z profilu np. jak logo pumy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam zdanie Tomka Krzesłowskiego, bo sam dobrze pamiętam, że w wieku przedszkolno/szkolnym nie znosiłem jakichś "fiuu-bździu", tylko konkretne obrazki, takie jak tutaj. Wyobraźnia pracowała mi w innym kierunku, niż wyobrażali sobie to skażeni przez impresjonizm dorośli: im więczej szczegółów, drobiazgów, tym więcej myślenia "do czego to służyło". Czasami "podrzucony" gdzieś z boku obrazka szczegół mógł opowiedzieć całą nową historię...

 

P.S.

Nie zauważyliście, że np. w malarstwie "jesieni średniowecza" taka drobiazgowość ówczesnych mistrzów także była chyba nastawiona na podobny efekt? Nim nas nauczą czytać i pisać, to myślimy inaczej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności