Skocz do zawartości

Trailery filmów "Ballada o Bezimiennym Joe" oraz "Drwal"


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Kontynuujemy tematykę związaną z animacjami. Naprawdę nie pamiętam takiego tygodnia w którym pisaliśmy, aż o tylu filmach, na dodatek produkcjach polskich. Dostałem interesujące informacje o pojawieniu się w sieci trailerów dwóch nowych filmów produkcji FUMI Studio, a są nimi "Ballada o Bezimiennym Joe" oraz "Drwal". Filmy o zupełnie innej stylistyce niż te o których pisaliśmy w tym

tygodniu i wykonane za pomocą klasycznej techniki animacji rysunkowej i

obróbki cyfrowej.

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=1510

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

PWSFTviT kojarzy mi sie troche podobnie do Akademii Sztuk Pieknych czyli dziwaczny stuff. Nie mowie zly..ale zawsze jest troche bizarre.

Pierwszy filmik jakosciowo chyba fajniejszy, choc kreska czasem wyglada jakby ktos rysowal ustami. I trailer nudny niestety, potem pod muze te "eksplozje" efektow takie sflaczale, bez polotu. Zaczal sie swietnie, ale rozwinal w kierunku efektu spotykanego czasem w hollywodzkich filmach - po fajnym wstepie calosc sprowadza sie do ucieczek samochodowych i wybuchow budynkow tylko po to aby doprowadzic do punktu kulminaxcyjnego w jakis mechaniczny i sprawdzony sposob.

 

Drugi filmik bardziej mi podszedl jednak. Spodziewam sie fajnej akcji:) Mimo tandetnej muzyki calosc wyszla fajowo:)

Najbarzdiej zaskoczyl mnie fakt, ze podoba mi sie ta stylistyka..bardzo trudno w niej pewnie uchwycic balans aby nie wpasc w pulapke zbyt duzej brzydoty i niestarannosci. Jest to ciekawe i godne uznania! Milo, ze cos sie dzieje i gratulacje dla FUMI.

 

 

TJViking: kazdy kiedys musi zrobic swoj wlasny trailer:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gustav_Yevinov

Typowo polskie podejście. Jak tylko pojawi się coś na wysokim jakościowo poziomie, zaraz znajdą się "specjaliści", którzy muszą wtrącić swoje "ale".

 

Jeśli całe filmy są na poziomie zwiastunów to w końcu może coś się ruszy na rynku. Trzymam kciuki, żeby nie skończyło się na samych zwiastunach, jak niektóre filmy o samolotach, gdzie są właśnie same pościgi, wybuchy i kalejdoskop dymów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filmy są już gotowe, widziałem je na semestralnym pokazie w szkole. Więc bez obaw:) Myślę jednak, że poczekamy trochę na ukazanie sie w sieci pełnych wersji, bo ruszają one w obieg festiwalowy, a niektóre festiwale wymagają by film miał premierę na festiwalu a nie online.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności