Skocz do zawartości

Nowe DVD grupy Evermotion.org - modeling4ever


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli tylko dorwe jakąś pracke na wakacje to stanowcze TAK

 

Jeśli ktoś się martwi że po 1 razie bedzie musiał odłożyć plytke o wartości 100 zl na półke - to niech pomyśli o tym iż - bedą mogły z niej korzystać jego dzieci, dzieci jego dzieci....

 

 

Zróbcie dokładną liste tego co sie znajdzie na poszczególnych płytach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ja nie glosuje bo nie ma jednej opcji a tak pozatym jak to ma byc po EN to ja dziekuje, nie jestem z anglika dobry a juz nie powiem ze bardzo dobry, poprostu znam to co musze wiec jesli bedzie po EN to nie jestem zainteresowny jesli bylo by po PL to bym sie zastanawial i na 90% bym kupil.

Taka jest moja opinia a glosu i tak nie oddam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dziwne (zeby nie powiedziec nierozsadne) zachowanie ze strone EM... skoro juz robia specjalna promocje dla polakow to wg mnie oczywistym byloby zrobienie polskich napisow. niepotrzebnie sami sie pozbawiaja klientow. robienie oddzielnej versji jezykowej byolby zbyt kosztowne i mijaloby sie z celem ale cos takiego jak polskie napisy to chyba nie problem...duzo ludzi, chociazby z tego forum, nie do konca rozumie angielskich tutkow, a o sluchaniu nawijajacego jankesa juz nie wspominam nawet...

but it\'s ain\'t my problem anyway...

 

[Wyedytowany dnia 16-6-2004 > dirty]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widac zainteresowanie nie jest takie duze, a i tak pewnie nie wszyscy, ktorzy sie zadeklarowali naprawde wydaliby pieniadze. Zyski w Polsce beda pewnie smiesznie male, wiec jakos sie nie dziwie, ze chlopcy z Evermotion uderzaja na Zachod.

 

Mnie to wisi, przygode z angielskim zaczalem jakies 14 lat temu ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany, ale nie kupie :P Kase mam... (mam tylko 14 lat... nie pracuje itp. :D) Musze oszczedzac jezeli chce cos kupic :) Mimo ze jestem poczatkujacy, Mam DVD (nawet nagrywarke :P) to chyba wole tradycyjne ksiazki :) chodz kupilem taka jedna i... do wywalenia :P wszystko co w niej bylo umialem, wiec lepiej poczytac e-booka :) nie wydajesz kasy, wiesz czy to ci sie przyda :) i najlepsze: sie nie niszczy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam fakt, że coś takiego się pojawiło na rynku jest OK i cena jest dość mocno zaniżona. Tutaj składam ukłon dla Evermotion :) za wspomaganie polskich użytkowników.

Sądzę, że początkujący użytkownicy (ci co się uczą, a m. in. dla nich ma to być) nie mają takiej kasy. A proużytkownicy są na tyle doświadczeni, że tego nie potrzebują. Należe do tych pierwszych.

NIE.

 

PS. Za ok. 60 zł TAK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności