Skocz do zawartości

Nowe DVD grupy Evermotion.org - modeling4ever


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Nowe DVD grupy Evermotion.org - modeling4ever

 

Czy bylbys zainteresowany kupnem nowych DVD grupy Evermotion po promocyjnej cenie (ok .99zł + koszta przesylki za jedna plyte)?

(cena na zachodzie bedzie o wiele wyzsza. Jest to uklon w strone polskich uzytkownikow)

 

Nowe DVD obejmowac beda material z zakresu modelingu.

 

Wydane zostana 3 DVD:

- modelowanie samochodu - modeling4ever - koniec lipca

- architektura - modeling4ever - koniec sierpnia

- modelowanie organiczne - modeling4ever - koniec września

 

 

http://www.evermotion.org/1/show.jpg

 

Kazda plyta DVD bedzie zawierala ok. 8Gb danych.

Jest to cena promocyjna specjalnie dla polskich uzytkownikow!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

DVD posiadam, jednak nie jestem userem max`a wiec oferta ta mnie nie dotyczy. Co do wartosci metorycznej to nie mialem stycznosci z pierwszym wydaniem Ever wiec na tem temat sie nie wypowiem.

 

Co do ceny na polski rynek 99zl to jest to atrakcyjna oferta, i powinna nieco zmienic stosunek osob ktore nizle psioczyly ;) na pewne aspekty pierwszego wydania hehehe. Mysle ze to wszystko co mam do powiedzenia.

 

Pozdro 4all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bez sensu wypowiedzi nie wiem czy zuwazyliscie ale na samym początku posta jest mozliwosc wybrania albo TAK albo NIE. wiec po co te komentarze ze za drogo ze nie mam DVD itp. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalezli sie obroncy ucisnionych ;P

 

Mowi sie po to, zeby uzasadnic swoja decyzje. Chyba to dobra i cenna informacja dla Everow, prawda? Nie musza sie zastanawiac, czy ludzie glosowali na \"nie\" z powodu wysokiej ceny, braku playera, czy brzydkiej pogody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DruG -> tu jest samo narzekanie. I tak cena jest znacznie obnizona (z ok 400zl) wiec kazdy powinien skakac z radosci. A komentarze w stylu wlasnie \"nie znajde tam nic nowego\" sa zupelnie bez sensu. Kasa i zawartosc to chyba jedyne wieksze powody dla NIE a i jeden i drugi jest NIEISTOTNY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieistotny? A to dlaczego? Nie jestem aż takim bogaczem żeby wydawać 100 zł na coś co będzie tylko stało na szafce, albo raz obejrzę i rzucę w kont. A jest masa tutoriali darmowych z których można się też nauczyć, ludzie przed wydaniem tego DVD też sobie jakoś radzili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

\"komentarze w stylu wlasnie \"nie znajde tam nic nowego\" sa zupelnie bez sensu\"

 

Dlaczego? Czy stosunkowo niska cena i brak w polsce alternatywy jest powodem, zeby wszyscy zamkneli mordy i kupowali tylko po to, zeby postawic pudelko na polce?

 

Oczywiscie na razie mozna gdybac, bo nei wiadomo co sie tam znajdzie. Moze Every powala wszystkich i ludzie beda sobie z rak wyrywac ich DVD.

 

Ja jestem sceptyczny i wole forme Gnomona, gdzie lektor nawija bez wytchnienia, niz walk-through, gdzie przez znaczna czesc czasu slychac martwa cisze, przerywana wklejonym vocalem.

 

Tak wiem, cena...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie dla Druga probki dzieku - :)

 

http://www.scubasteves.com/evermotion1.MP3

 

http://www.scubasteves.com/evermotion2.mp3

 

Jak widac dzwiek bedzie preparowany przez profesjonalistow- i wlasnie chemy by tak bylo wszystko jak najbardzioej Prof

no i wkoncu DVD Video.... z dostepem do cutscen + bonusowych materialow - ale coz...

 

Jednym z sponsorow bedzie Nvidia. A oni wymagaja raczej high quality - bedziemy tez zanbiegac o Certyfikacjie w Discreecie

Jesli go otrzymamy - no to wiadomo - material ma byc wlasnie Klasy Gnomona - tyle ze dłuzszy - niz normalne Gnomowe produkcje

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłobuc -> nieistotny jest komentarz a cena jak najbardziej istotna gdyz zapewne to wlasnie przemawia do czesci z Nas jako decydujacy czynnik na NIE.

DruG -> o jakim braku alternatywy mowisz ? jesli to sie kupuje to napewno nie po to zeby postawic na polce

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej chyba nie mam zdania. Jestem samowystarczalny, poza tym pewnie i tak bedzie po angielsku...

 

Pamietam ze w pudelku z 3ds VIZem byla kaseta vhs - ogladnalem ja kiedys z nudow, ale przedtem przelezala jakis rok w pudelku...

:) ale prywatnie NIE bo nie mam DVD, a stowke wole wydac na kilka CD z dżezem ;P

 

pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pendzel: Hmm, nie chce, zebys odbieral mnie jako zlosliwego durnia, ktoremu nic sie nie podoba.

Po prostu daleko mi do hurra-optymizmu, ktory czesto udziela sie niektorym (czeste zjawisko na forum Evermotion;) ).

 

Dzieki za probke. Powiem jedno - JA CHCE MIEC TAKI GLOS! ;) Zdecydowanie przyjemniejszy, niz ten z Mentala, ale nie o to chodzilo;) Nie podobalo mi sie w poprzedniej produkcji to, ze kto inny pokazuje, a ktos inny mowi. Brakowalo mi spontanicznych reakcji, drobiazgowych wyjasnien, gadania pod nosem, itp;) Imho brzmi to bardziej wiarygodnie.

Wiem, ze nie macie mozliwosci zrobic czegos takiego po angielsku i to mnie najbardziej boli. Jezeli byloby inaczej, bylbym z pewnoscia pierwszym klientem;)

 

Gnomony moze sa krotsze, ale ich charakter jest calkowicie inny. Alvarez prezentuje mozliwosci softu na wielu roznych przykladach, Wy robicie walk-through na jendym konkretnym. No, chyba ze kazdy z tych DVD bedzie zawieral w sobie kazdy z etapow: modelowanie->texturowanie->rendering, wtedy bylby calkiem niezly wypasik;)

 

Tak czy inaczej trzymam kciuki i zycze powodzenia:)

 

EDIT:

 

Leru: no jasne, ze nie po to sie kupuje. Jednak po Twojej wypowiedzi mozna odniesc wrazenie, ze o to Ci chodzi. \"Nie wazne, ze niczego sie nie dowiesz, spojrz na te cene i nie marudz!\" ;)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuh jak dzieci. przeciez ta sonda jest skierowana do osob ktore poszukuja meterialow edukacyjnych scisle dot zawartosci dvd everow.

po co sie wypowiadacie jeli tego nie potrzebujecie? ja tez bym nie kupil bo modeluje w rhino, renderuje vrayem a w antyradarowe dzialanie dvd nie wierze :\\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec po co o tym mowisz, skoro nie potrzebujesz? :P

 

Sonda jest skierowana do ludzi. Pytanie brzmi \"czy kupisz\". Ja mowie, ze nie kupie i uzasadniam dlaczego.

 

Przepraszam z calego serca za moje karygodne zachowanie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie mozna poczytac o dokladnej zawartsci cd? i o tym w jakim jezyku to bedzie bo po angielsku to jest kupe tutoriali w necie ale jesli ktos nie zna angielskiego profesjonalnie to by byla super rzecz. JA bym sie pisal na 100% jelsi by to bylo modelowanie/ teksturowanie zawansowane itd. i wszystko wytlumaczone pieknie i wyraznie wtedy kupuje odrazu!!!:) POzdraiwam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Ech, brak DVD.. :( A jesli już będzie DVD to pewnie nie będzie wtedy kasy na płytkę.. :/ 3ba inwestować w sprzęt ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam napędu DVD. A tak poza tym co można pisać (pokazywać) o modelowaniu auta na 8 GB (zakładam, że nie jestem mistrzem w tym i pytam z ciekawości, a nie złośliwości). hmmm ale chętnie przyjmę płytki za darmo... no dobra tak wypożyczył bym tylko, a jak oglądne to oddam ;-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności