Skocz do zawartości

Kto mi powie jakbyście to zrobili?


NO*NAME

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

A jak zadać banalne pytanie, tudzież tównie banalnie do tego odpowiedzieć ??

 

Dobra bez jaj...

 

To baaaardzo posta sprawa...

 

Robisz ostrosłupa, następnie konwertujesz go do poly i wytlaczasz jego podstawę...na dole trzeba tylko to zaokrąglić ( też extude + scale)...można jeszcze krawędzie ołówka lekko schamferować...(w edycji linii siatki zaznaczasz te krawędzie i dajesz wartość ok 0,5-1 chamfer\'a...

Reszta to kwestia teksturki..no chyba, że chcesz to zrobić ultra realistycznia...ale do tego trzeba trochę znać się na modelingu, a jeśli zadajesz takie pytania, to znaczy, że jeszcze dużo Ci brakuje...:|

 

EDIT: lofta ja raczej nie doradzam...więcej oboty by to trwało niż to jest warte...

Tak samo z lączeniem kilku bryl podstawowych...po prostu trzeba się w końcu nauczyć modelowania w poly, mesh, spline, albo NURBS...jest pełno tutków o modelowaniu ( nawet jakiś do ołówka widzialem...tylko gdzie ??)

 

Pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO*NAME: czy ty sie kiedykolwiek nauczysz nazywac watki? kazdy swoj nowy topic tytulujesz w sposob nie oddajacy tresci a tylko twoj stan emocjonalny.

 

byc moze to ciekawe zjawisko dla psychologow (bliskie autyzmowi?) ale nie dla userow tego forum. sorry ale ja juz nie wyrabiam, zaczne kasowac twoje watki jesli sie nie nauczysz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności