Skocz do zawartości

Pojazd_3d: CITROEN C2


Bzyku

Rekomendowane odpowiedzi

No tak kozystanie z cudzych jakis dziwnych materialów to nie to jednak jak sie samemu posiedzi kulki, kuleczki, czajniczki renderuje to przynajmniej wiadomo co zmieniac jak cos jest nie tak. ja siedzialem hym no ok 5 dni nad jednym zielonkawym kolorem a jeszcze odcien mi nie pasuje jakos :). a nad samą budową suurlandowego lakieru to hihi no jakos od kiedy skonczylem C2 modeling to cos juz zaczolem ale musialem duzo zrozumiec zeby zaczelo cos wychodzic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No jeszcze troche rozjasnilem lakier zmniejszając odbicia ale podkrecilem jasnosc hdra. hym nie wiem czy lepiej ale moim zdaniem i na moje oko troszke. W tamtych kolor byl zbyt pelny albo mi sie zdaje. on nawet z nudow rejestracje jakąs prostą zrobilem zeby cos tam bylo :).

 

ps. ale ten kierunek mnie dobija :D

 

green3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już jest choroba... Suurlandofremia czy cuś, nie znam się ale może być zaraźliwe :> niedługo Bzyku nie będzie mógł normalnie funkcjonować, dopóki nie wyrenderuje przynajmniej jednego czajniczka dziennie ;)

 

a teraz na temat... render bardzo dobry, nic już nie zmieniaj, proszę cie :) migacz też jest dobry, nie wiem co ty od niego chcesz... bierz się za Meganke !!

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no zes sie uczepił meganki spoko jak bede mial czas zeby porządnie usiasc do niej to chce to zrobic sprawnie i szybko a nie z przerwami na egzaminy itp. ja tak poprostu nie lubie :). no i oczywiscie jak znajde rozwiazanie na tyłek tego pięknego cabrioleta choc juz jestem na tropie.

A jesli juz chodzi o C2 to chce zeby to ladnie wygladalo, a jeszcze tylne lampy mi zostaly :D wic chwile mi to zajmie a potem to tylko 1024x768 i skoncze na paru ujeciach koncowych....

 

 

pspspspspsps. ja tu sie ciesze ze zaczyna mi wreszcie wychodzic renderowanie materialy itd. a wy narzekacie ze nie robie meganki, niccccccc z was nie bedzie :P. No a ja naprawde nienawidzilem tego momentu gdy konczylem modelowanie i zaczynalo sie renderowanie, to bylo jak zly sen, a teraz to chyba sie zmieni mam nadzieje. Loozack zeby tylko jeden a jeszcze mi zostal do zrobienia ten srebrny suurlandowski piekny lakierek i chyba bedzie najtrudniejszy do podrobienia :(, aleeeeeee damy rade :)

 

[Wyedytowany dnia 14-6-2004 > Bzyku]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłane przez Bzyku

(...) a potem to tylko 1024x768 i skoncze na paru ujeciach koncowych

 

tylko pamiętaj, żeby każde ujęcie wyrenderować co najmniej 20 razy ;) nabijam się, nabijam ale tak naprawdę podziwiam cię za twoje dążenie do perfekcji, gdyby wszyscy mieli takie podejście to ekipa z Platige trzęsłaby portkami przed konkurencją :)

 

EDIT

 

o mateczko, jeszcze srebrny lakier będziesz męczył ??!! luuuuudzie, czy na sali jest doktor ??!!??!!

 

[Wyedytowany dnia 14-6-04 > Loozack]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SansSerif, pomysł fajny ;) ale nawet jakby Bzyku się zgodził to ja jednak wolę, żeby Clio było moją samodzielną pracą, chociaż i tak już w 100% nie jest... poza tym sam muszę powalczyć z lakierem ;P

 

pozdrawiam

 

P.S. dobra, już cicho bo przyjdzie jakiś moderator i polecą ba(na)ny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak to "stare" posty mogą się przydać potomnym ;)))

 

Właśnie zaczołem modeling tego modelu, ale miłem problem - jak zwykle z rzutami - i nie zgadzają mi się nie które linie a u Ciebie znalazłem odpowiedź na mój pierwszy problem który zaraz poprawie, a mianowicie pzredni slupek ;)))

 

he he dzieki stary :) bedzie mi milo jak lukniesz na majo autko - zaczatki - i konstruktywnie mnie naprowadzisz ;) bo bladze ;))

 

http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=20023

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności