Jump to content
Sign in to follow this  
Bzyku

Pojazd_3d: CITROEN C2

Recommended Posts

Choc chyba juz dawno tu powinien sie znalezc no ale troche to przelozylem.

tu stare renderki:

C2_full.jpg

C2_full1.jpg

I ostatni chyba ma to byc próba podrobienia lakieru jak w garbusku T. Suurlanda. Ale w wyjasnieniu brak kierunków bo textury musze zrobic od nowa.Material felg byl zrobiony dla innego oswietlenia a tu niezbyt pasują i pare jeszcze szczgułów jak cienki sampling GI i glossy/blur reflection.

c2zielony.jpg

Bosze co ja tu robie? Moze zaczne zbierac znaczki, chodowac muszki owocowki, lowic rybki? No full respect master. Loozack widzisz te materialy? To o taka tapetke mi chodzi! :)

Pozdrawiam.

a misie zielony wcale nie podoba.

lyso te refleksy wygladaja bez otoczenia.

i napisy do bani, zwlaszcza podpis.

;)

model boski... lakier boski... tylko felgi musisz spróbować wyrenderować z materiałem mojej produkcji (jedyne co mi wyszło ;)), bo jak sam zauważyłeś ten się nie za bardzo nadaje... i dawaj lepiej rendery bez podpisów, bo niektórzy oceniają nie to co trzeba ;P

pozdrawiam

dobra ten podpis zrobilem bo mi sie nudzilo i nie mialem co robic, a pozatym orginalna rozdzialka to 800x530 i chcialem gdzies dodac te 70 ;P.

Suche odbicia no wsumie jest tu racja dziwnie to wygladam malo realistycznie bo jak w jakims zielino-szarym tle jakis most budynki heeeee no ale tak juz jest.

chcialem przerobic tego hdra na odcienie szarosci ale z moja znajomoscą hdrshopow itp. skonczylu sie tym ze mam hdra w odcieniach szarosci bez wartosci \"\"\"e\"\"\" i juz nie ma efektu no cuz moze kiedy indziej jak sie naucze :D.

Świetny jest :D Jedyne co mi nie pasuje to zbyt plastikowy materiał felg...

witaj bzyku!!

model jest wedlug mnie (i chyba nie tylko:P) idealny ale lakier materialy mi sie nie podobaja sa sztuczne jak na niego sie patrzy to nie wyglada jak prawdziwy ale tez nie wyglada jak sztuczny jest tak pomiedzy

ale ogolnie to modle wymiata na prawde mistrzostwo swiata!!

nara

miood...

zielony mi sie nie podoba ale 2 render to moja moja tapeta

Suuper !! Bardzo mi się podoba...We wspanialy sposób pokazujesz to na co Ciebie stać...:) Oby więcej takich prac !! ;)

Pozdr

Model super. Materiały tez ładne, ale mogłyby być troszke lepsze ;) Spróbujesz wstawić cytrynke w jakieś zdjecie?

podoba mi sie ale jak zawsze mam jakies ALE :)

z calego modelu niepodobaja mi sie tylko tylne reflektory, za to najbardziej podoba mi sie jasniejszy bieznik :) (tez tak planowalem :) )

osobiscie mysle ze te dwa pierwsze rendery sa w zbyt ciemnym otoczeniu, ale to juz takie tam moje fanaberie

greets

Mi podoba się całe autko :D jest zrobione wzorowo jak z ręki profesionaliste ja daje 10 na 10 :D bardzo ładne autko . Świetna robota !!!!

no ładnie;)

Bzyku - moze wysli to na rhino3d.com i umieszcza to w galerii rhino ;]

Dzieki wszystkim za komenty.

kozioo ->> moze kiedys wezme sie bardziej za compositing narazie tylko tyle.

tam juz sie bedzie liczyc dobranie oswietlenia do otoczenia i tak samo odbicia.

nielot007 ->> a jak ma byc realistycznie wjakis nadzwyczajny sposób hdri w jednolitym otoczeniu to chyba normalne a zresztą znawcą realizmu to ja nie jestem.

hihi czepiacie sie koloru zielony jast tak samo ladny jak niebieski czerwony itp. to nawet nie problem zmienic tylko wystarczy jeszcze kolor otoczenia dobrac i najlepiej jeszcze dobrego hdra do tego.

beeper --> moze kiedys :).

akdsn HIHIHIHIHI :D.

I lekkie poprawki i dodanie choc ten kierunek to nie tak mial wygladac :D daalem mape opacity taką kratkowaną tylko chyba za szara byla i nie widac przezroczystosci cool

C2-g.jpg

i takie screeny z maxa jeszcze :::

http://members.lycos.co.uk/bzykxsi/C2_pic/siatka1.jpg

http://members.lycos.co.uk/bzykxsi/C2_pic/siatka2.jpg

http://members.lycos.co.uk/bzykxsi/C2_pic/siatka3.jpg

http://members.lycos.co.uk/bzykxsi/C2_pic/siatka4.jpg

http://members.lycos.co.uk/bzykxsi/C2_pic/siatka5.jpg

http://members.lycos.co.uk/bzykxsi/C2_pic/siatka6.jpg

ladne ladne tylko takie ujecie i krotki obiektyw deformuje jeszcze bardziej to brzydkie auto.

Tam gadaja, zielony jest piekny.

Czy mozesz dac rendery z frontu/boku/tyl ? Bylbym wdzieczny:).

Pionier spox bedą inne ujecia musze wlasnie pocwiczyc ustawiena kamerki. no tylko jeszcze wszystkie materialy dopracuje jak tylne lampki i ten kierunek :). a teraz nie przesadzam bo 800x600 rendering trwa ok 6h na mojej super szybkiej maszynie snów, to tak sobie policzylem prosto ze lepsza rozdzialka znaczy 1600x1200 bym musial poczekac 24h o ile celerek by dal rade lub tez system ?? . choc dodając lepszy sampling dla GI i glossy to moze w dwóch dniach bym sie zamknąl.

Teoretycznie oczywiscie :D:D

bzyku ja tez nie wiem jak sie robi realistycznie wygladajacy samochod ale twoj jest piekny ale nie realistyzny (wina lakieru......)

a zeczywiscie zielony render jest zajebisty:D:D

narka

i bzyku teraz licze (liczymy) na jeszcze lepszy samochod (da sie zrobic lepszy??)

to jak wedlug ciebie ma wygladac realistycznie wygladający lakier ??. powiedz co jest zle to moze wymysle cos i da sie zmienic cos zamaskowac wszystko mozna zrobic z refleksami itd tylko trzeba wiedziec co ??

wiec co jest zle ???? mysle ze proste pytanie

Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy