Skocz do zawartości

kompatybilność maxa z win 7


P.I.W.O.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam maxa 2010 pod xp 32 bit pl. W xp mam (sp1, sp2, sp3 - aktualizowane w pewnych odstępach czasu)

Czy mogę go zainstalować na win 7 32 bit pl bez większych problemów?

Gdzie w win7 sprawdzić jaki mam sp? Mam chyba sp1 ale chcę się upewnić czy aby na pewno ponieważ mój max wymaga zainstalowanego co najmniej sp1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Za każdym razem jak instaluję maxa ten krzyczy że wymagany jest sp1 do bieżącej wersji systemu, więc podejrzewam że jak go zainstaluję to już przestanie się domagać.

A wcześniej jak go instalowałem (na xp) niczego nie chciał bo tam są wszystkie sp - tak się domyślam.

Ale mogę przecież poczekać jeszcze te trochę na sp i w tedy jak go ściągnę i zainstaluję to może i max pójdzie bez problemów, trudno muszę poczekać. Do tego czasu będę musiał uzywać maxa na xp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAX wymaga SP1 dla XP. Dla W7 nie wymaga SP1, bo go nie ma jeszcze. Tak że obawiam się że jak ściągniesz już 22.2.2011 SP1 dla W7, to nic to nie zmieni. Masz zainstalowane wszystkie update'y dla W7? Bo nic innego nie przychodzi mi do głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

co do updejtów to nie - zainstaluje je i dam znać.

Nie wiem jak to możliwe ale udało się - ale nie do końca backburder instaluje się jak trzeba ale jak instaluj maxa wyskakuje komunikat:

e6f513660009685f4d59b9b7

bez-tytulu-png-00276p13u4eh2j6

w instrukcjii "jak skrakować" jest napisane że:

- make sure that .NET Framework Runtime 3.5 SP1 is installed (otherwise ACAD will crash)!

- make sure DirectX 9.0 Runtime is installed!

- serial-number: 000-00000000

- click on the configure button

- select stand-alone license and click next

- select custom and deselect marterial library, samples and tutorials

- click "Configuration Complete" instead of "Next" now!

- click install

- setup can't find several help and doc files, ignore errors!

- after install, copy adlmint.dll from \EQX to your installed dir

 

 

 

NOTE: if you used acad as trial and didn't copy the crack before the first start the product license information (about) shows an expiration date but you can ignore that.

 

kroki do click insatll robię jak każą co do dwóch ostatnich to nie wiem co robić.

skopiowałem odpowiedni plik do folderu instalatora, do folderu docelowego gdzie będzie zainstalowany program i mimo to error się pokazuje. Nie pamiętam jak robiłem to w xp - to było jakieś pół roku temu.

Co robię źle? Co mam zrobić żeby się on zainstalował bez errorów.

 

Mam rozumieć że mam odłączyć się od neta na czas instalacji?

Edytowane przez P.I.W.O.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołaczę się do pytań. Czy 3ds max 2009 sp1 64bit i 3ds max 9 sp2 64bit będą działać na windows 7 64 bit ? Czy scenę robioną w maxie 32 bitowym otworzę w maxie 64 bitowym ?

Edytowane przez Maksym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnic widocznych dla osoby używającej Maxa 32 a 64 bit chyba nie ma żadnych . Po prostu te wersje programów wykorzystują w inny sposób procesor i windows (64 bit pewnie sprawniej).

Windows 7 w większości przypadków nie sprawia problemów ze starszymi programami.

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności