Skocz do zawartości

Anima 3D: Wyscig.


Charzak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Aby lepiej nauczyć się modelować, teksturować i animować postanowiłem zrobić krótką animke o wyścigu 4 samochodów (po tiuningu). Wszystkie obiekty będą low-poly.

 

Scenariusz:

Wyścig zaczyna się w mieście. Fury są startowane przez ładną panią. Rozpędzają się i jeden rozbija się o tramwaj, reszta przenosi się w czasie na pustynie – dalsza część wyścigu. Po pustyni przenoszą się na drogę w lesie – tu wyścig jest utrudniony warunkami atmosferycznymi. Kolejne przeniesienie jest na tereny starej opuszczonej fabryki. Wyjeżdżając z niej jeden z samochodów rozbija się o autobus. Na ostatniej prostej trwać będzie zacięta walka pomiędzy ostatnimi rywalami.

 

Przewidywane efekty:

- palenie gum (opon)

- ostre hamowania z dymem i śladami na podłożu

- wybuchy

- zmiany pogody

- spowolnienia czasu

 

Nie wiem czy zdołam zrealizować ten projekt, czy mnie nie przerośnie. Licze na Waszą pomoc i krytyke.

 

Pierwsze autko w trakcie robienia:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość User190

Yyyy.... a to am być animka z serii tych w krzywym zwierciadle?? ;) Bo takie jakieś mało kształtne te kontury :/ Jeśli chodzi o naukę modelowania i teksturowania to chyba musisz jeszcze troszkę popracować!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powalajaca fabula... mysle, ze masz szanse na oscara... i to nie tylko w kategorii short animated movie ale takze za efekty specjalne. to palenie gum, ostre hamowanie z dymem noi przede wszystkim zmiana pogody rozwali cala konkurencje. good luck.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy ta gra powstanie?

 

P.s.

Bo to gra sadzac po modelach. Jak by powiedzial MC Hamer \"tu turu ru kanciaste\":::)

 

Nie no bardzo dobrze ze chcesz sobie pocwiczyc metoda dobra , ale modele bym troszke dopracowal powodzenia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobra, mocna lekcja! Spore wyzwanie i zapewniam Cię że satysfakcja ogromna! Nie tylko z ukończenia filiku, ale wiedzy, którą w między czasie łykniesz... bez dwóch zdań pomysł jest niezły.

Oszacowując twoje możliwości po załączonych screenach, myślę że nie będzie łatwo, ale tym lepiej! Będziesz musiał w locie łapać kolejne aspekty grafy 3d i wyjdzie Ci to na dobre...

Nie spodziewaj się zbyt wiele po filmiku... nie będzie dobry, ale to nic. Myślę że warto podjąć takie wyzwanie!

Trzymam kciuki i dużo zapału życzę!!!

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to skrzyżowanie a\'la GTA - miasto kątów prostych :)

już pomijam to że nigdzie w moim dużym mieście nie widziałem podobnego skrzyżowania (jeśli już to powinny to być aleje z pasem trawy w środku)

rzuca się w oczy brak sygnalizacji świetlenj i studzienek kanalizacyjnych. no i chodniki są kanciasto zakończone a to nie czyni skręcania w prawo łatwiejszym

i najważniejsze - nie ma ścieżek rowerowych!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności