Skocz do zawartości

dziwne cienie na modelu po renderowaniu


zet

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam problem widoczny na zdjęciach nie wiem co to jest pojawiło się nie wiadomo z kąt i nisprawdzainne obiekty sprawdzałem. Jak to usunąć i dlaczego się takie coś robi

Edytowane przez zet
admin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Rejestrując się na forum zaakceptowałeś regulamin, w którym stoi jak byk

 

II. ASPEKTY TECHNICZNE

 

1. Zanim założysz nowy wątek w celu znalezienia pomocy sprawdź czy ktoś tego już nie zrobił. (opcja szukaj, tutoriale)

 

2. Źle nazwane wątki (temat nie będzie zawierał w treści problemu, teksty typu 'jestem nowy pomocy') będą natychmiast kasowane bez powiadomienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok znalazlem modyfikator Turn to Poly a jak go uzyc w mojej sytuacji? Co zrobić i jak aby naprawic ta siatke

 

recznie ponaprawiac zepsuta siatke, pousuwac zdublowane vertexy, poprawic triangulacje itp. Jesli nie wiesz co to znaczy zepsuta siatka, to nalezy to jednak zakwalifikowac do tej "wiedzy tajemnej" i wyslac scene shogunowi skoro byl tak mily i sie oferowal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wielkie dzięki że chociaż sprawdziłeś, co do tych "baboli" na tym budynku to ten robiłem długo a ten drugi zrobiłem w ciągu kilku godzin i na nim nic się nie walnęło. Kartę graficzną mam GeForce 9500 GT i 2Gb ram a gdzie są te ustawienia wyświetlania i co ewentualnie tam zmienić? Sory że, Cię tak męczę z tymi moimi pewnie głupimi pytaniami ale jak można się czegoś nauczyć nie pytając, jestem samoukiem i to od niedawna i sam się dziwie że wymodelowałem takie budynki. Jeszcze raz dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek zostanie usunięty. Pomimo prośby moderatora tytuł nie został poprawiony, a on po prostu zignorowany.

 

Tytuł wątku nie naprowadza na problem, nic nie mówi. Zreztą prrrszalony napisał wszystko.

 

Ostatnia szansa na poprawę tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MariushO ok pobawie sie tym a przy renderingu tak ale tylko przy renderingu jak pracuje "modeluje" to ich nie ma co dziwne ze robilem czeste kopie tego projektu i nic sie takiego nie dzialo a nagle kolejny zapis spowodowal te "babole"

 

P.S

sory dla admina nazwa tematu poprawiona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie na poczatek chce wam podziekowac za dobre checi w rozwiazaniu mojego problemu. To ostatni post w tym temacie moze ktos zapyta czego? Otoz problem zostal rozwiazany i modyfikator Boolean juz nie jest taki straszny gdyby ktos mial podobny problem to piszcie a na pewno pomoge :) temat do zamkniecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności