Skocz do zawartości

Ranger - tutorial Macieja Kuciary


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Natrafiła się niebywała szansa podpatrzenia warsztatu Macieja Kuciary, który na forum poinformował dzisiaj, że udało mu się nagrać tutorial podczas tworzenia pracy pt. "Ranger". Wideotutorial został zmontowany i przyspieszony do 43 minut (początkowo całość liczyła około 3 godzin).

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=1657

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Z ogromną przyjemnością popatrzyłem jak pracujesz. Wiem, że bardzo często pracujesz na bazie małych szkiców thumbnails i na bazie szybkich szkiców b/w. A tu proszę bardzo :) Bardzo ograniczny proces gdy z niczego wyłania się coś. Przestawiane, naciągane, kopiowane, wycinane.. szukanie formy. Nie ukrywam, że zaskoczyło mnie tak mocno 'cyfrowe' podejście - myślałem, że więcej w tej pracy malowania niż takiej foto manipulacji, gdy pierwszy raz spojrzałem. Co nie jest w żadnym przypadku słowem krytyki. Ot - moje małe zaskoczenie i tyle. Nie ujmuje to pracy - wręcz przeciwnie. Wykorzystujesz w pełni cyfrowe medium w którym pracujesz. Photoshop power unleashed! :) Fajno, że się podzieliłeś skrawkiem swojej codzienności. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu się doczekaliśmy:) Bardzo miło się patrzy jak to Tobie tak łatwo wszystko wychodzi spod ręki. Dzięki za podzielenie się swoim warsztatem. Bardzo inspirujące.

Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności