Skocz do zawartości

Teczka 2D:Balthus


balthus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

uliczka mi się podoba. skutery mają trochę za wyrazisty cień biorąc pod uwagę że same stoją w zacienionym miejscu. za to cienia by się trochę przydało rurom z prawej.

poza tym jest git, fajne gradientowe światło odbite.

 

panny też spoko, przydało by im się dodać ciut kolorów dopełniających

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie scena prezentuje się o wiele ciekawiej.

Poprzednia uliczka była o niebo lepiej wykonana, były błędy w cieniu, ale tutaj zepsułeś tą scenę, takie cosik nazywa się brudny walor, wszystko straciło czytelność formy i powierzchni.

 

Obczaj kanał FZDSCHOOL i stronkę CtrlPaint, na pewno Ci pomogą na starcie.

http://www.ctrlpaint.com/digital-painting-101/?currentPage=2

 

Powodzenia, pracuj dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak malowałem, ostatni raz tak ok. 2000r. za co pluję sobie w twarz. Teraz za każdym razem jak staram się coś zrobic na tablecie to zarzekam się, że kupię sobie farby. Chociaż zaczynam dostrzegac coraz więcej zalet mojego małego Wacoma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby się w ostatniej pracy więcej kontrastu i kolorów, chyba, że ma być z założenia monochromatyczna. Chodzi o to, żeby lepiej wydobyć bryłę. Pobaw się różnymi pędzlami, odważniej tak :) Do dalszego studiowania również polecam kanał FZD School od Design na youtube http://www.youtube.com/user/fzdschool . Kopalnia praktycznej wiedzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry że nie odpisałem wcześniej, pytałem się o farby ponieważ niezbyt praktycznie wykorzystujesz opacity w pędzlu. Chlap grubszą warstwą i plamami, jak z prawdziwymi farbami, nie miziaj po płótnie, bo ci się rysik zetrze :) i narobisz jedynie dziwnych zabrudzeń waloru i koloru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności