Skocz do zawartości

Komnata "mędrca"


Rekomendowane odpowiedzi

O to moja pierwsza większa praca, którą udało mi się ukończyć a zarazem początek mojego portfolio :) Wiele rzeczy można by było zrobić lepiej/poprawić ale mówiąc szczerze spędziłem nad tą sceną już i tak zbyt wiele czasu i muszę ruszyć dalej bo w takim tempie prędzej będzie koniec świata niż ja zrobię jakieś sensowne portfolio ;) mam nadzieję, że się spodoba.

 

Soft: 3ds Max + Vray + ZBrush + Photoshop.

 

1274181700.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Heh... Smoku mysli tak jak ja, mam dosc vizek i samochodow, ktorych tutaj na forum jest masa i choc praca twoja nie do konca spelnia moje oczekiwania to jestem na ...tak.Wiesz jak to powiedzial Wojewodzki, chyba Kuba mu na imie... nie masz predyspozycji na gwiazde...ale my to zmienimy! Kolorystyka swietnie dobrana, co do postaci to moznaby podyskutowac, ale nie chce mi sie pisac. Jest niezle i tak trzymaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to modele i tekstury są bardzo fajne. Gorzej z oświetleniem. Kompletnie tu nie pasuje, do zamkniętego pomieszczenia, takie rozproszone oświetlenie. Gdyby to było na dworze to ok. Ale pewnie eXPlosiV chciałeś pokazać jak najwięcej detalu, więc spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za komentarze. Mędrcem to on jest ale raczej takim z przymrużeniem oka ;) a jego wierny sługa to już całkiem..jego kontakty z książkami kończą się na podawaniu ich z półek swemu panu ;)

 

Wrzucam parę siatek + niezbyt rozgarnięta facjata sługi ze zbrusha ;)

 

12724557MI.jpgchair-55.jpg

Pulpit.jpg

193283031k.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że najsłabszą częścią tej pracy są właśnie postaci, tyle, że nie w sensie modelu jako takiego, a prezentacji, czyli głównie materiałów w tym wypadku. Model sługi świetny, tyle że render już niestety tego nie oddaje.

Jest potencjał i to duży. Trzymam kciuki za następne prace:)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności