Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Me 262 na nowo


mrys

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu prezentowałem tu prace nad modelem myśliwca Me 262. Tak się złożyło, że pół roku temu dostałem z wydawnictwa Kagero zlecenie na taki sam model, tylko bardziej rozbudowany. Nie mogłem prezentować postępu prac z racji tajemnicy handlowej, ale teraz publikacja jest w końcowej fazie przygotowań i lada chwila pojawi się na rynku, więc dostałem zgodę na pokazanie kilku renderów (łącznie jest ich niemal 200). Daję w gotowych, chociaż nie traktuję tego jako typową dla siebie scenę, ale wip to już nie jest.

 

 

me2620_small.jpg

 

więcej ujęć tutaj: http://www.airart3d.com/?p=840#more-840

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Kagero - coś mi to mówi, ale moze jestem w błędzie :-)

 

Marku Gratulacje z okazji Ukończenia Takiego Modelu i jego publikacji.

200 renderów, z których widziałem z 5 i nie mogłem oderwać wzroku. Od kabelków do składanego podwozia.

Nie moge się doczekać.

Pozdrawiam. Waldek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modelik super, ten rendering u nas też. Ale ta reszta studyjnych to jakoś mogła by być lepsza. Światło i enviro trzeba by poprawić. Materiały mogą być ok - ciężko powiedzieć gdy światło nie siedzi. To znaczy nie ma tragedii, ale można to było troszkę inaczej zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykonałeś, Marku nieprawdopodobną, mrówczą pracę przy tym modelu. Myślałem, że Gladiatorem osiągnąłeś szczyty, ale się myliłem. Ten me 262 i rzeczy, które mi pokazywałeś ostatnio przekonały mnie, że z absolutem u Ciebie trzeba uważać, bo ciągle, jesteś lepszy i lepszy. Cieszę się, bo jesteś nieustającą inspiracją i choć mogę tylko pozazdrościć takich umiejętności to każdy Twój model i obrazek to dla mnie nieprawdopodobny kop w tyłek. A okładka wyszła pięknie. Jak się spotkamy to dasz mi autograf :D 5*****

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności