Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Change of Seasons


mrys

Rekomendowane odpowiedzi

I kolejny Spitfire - tym razem wersja Mk. XVI. Samolot pilotowany przez dowódcę 308 dywizjonu RAF Karola Pniaka. Obraz powstał w dwóch wersjach: jesiennej i zimowej - stąd tytuły: Change of Seasons pt.I and pt.II. Wydawca będzie musiał się na którąś zdecydować :)

 

change-of-seasons-ptI_small.jpgchange-of-seasons-ptII_small.jpg

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Szczęście, że nasz kraj wydał kogoś, kto potrafi ukazać piękno tej 'primabaleriny nieba'. Od kiedy pierwszy raz obejrzałem 'bitwę o anglię' zakochałem się po uszy i nieodwołalnie w tym samolocie. Gdybym nie był żenaty to bym z pewnością żył w konkubinacie ze spitem.

A wracając do tematu: kolejny raz udało Ci się Marku uchwycić tą maszynę w ciekawy sposób. Model się fantastycznie prezentuje, a do tego w pięknej, barwowej oprawie. Nie umiem powiedzieć, który podoba mi się bardziej. Oba świetnie 'wsiadają' w tło. Bardzo podoba mi się to złamanie bieli w ujęciu zimowym! 5*****

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna praca. W sumie częścpierwsza mi się bardziej podoba - w wersji zimowej za bardzo się zlewa tło... Ale fajniutki ten Spitfire ;) Normalnie takie fajne te samoloty robicie, że mam ochotę też sobie takiego wymodelować ;)

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Szczęście, że nasz kraj wydał kogoś, kto potrafi ukazać piękno tej 'primabaleriny nieba"

Peter_f.. wzniosles sie na kolejny poziom :D

Jak dla mnie, brakuje troche kontrastu i mapka speculara/reflect wyglada troche nienaturalnie. Reszta bardzo pozotywna, gratuluje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spitfire to wdzięczna maszyna i nie na darmo miał swoją nazwę . No właśnie , jak dla mnie to tu lekko ten blur na tym kołpaku nie pasuje . Może lepszy by był taki bardziej rozszarpany przez powietrze jak na tym AN2 którego rysowałem na zamówienie : http://www.digart.pl/praca/5203551/ANTONOW_AN2.html . Natomiast ta pierwsza graficzka imo wygląda bardzo ładnie jak dla mnie kolorystycznie , komponując się z maszyną :-)

 

Pozdro dla Kolejnego Fana lotnictwa :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności