Skocz do zawartości

Design Against Fur


Gość szarak3d

Rekomendowane odpowiedzi

Gość szarak3d

No wiec taka pracka do szkoly. Temat kampania antyfutrowa. Tylko niewiem czy w dobre miejsce wstawiam bo praca to mix 3d i 2d. soft 3ds max, v-ray, z-brush i photoshop czas: dwie noce:)

pozdrawiam i ciekawy jestem opinii.

posterkopia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jak dla mnie troche przegadane, doceniam wkład pracy, natomiast przekaz gubi się w ilości efektów (oko też skacze od jednego elementu do drugiego), dobry projekt na plakat dyskotekowej imprezy. Kolejny bedzie lepszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szarak3d

dzieki za opinie.

GRiPi tu link do renderow: http://img847.imageshack.us/img847/8919/15771840.jpg

bo zrobilem 3, jeden podklad i dwie maski z alpha chanel, żeby mozna bylo latwo bazgrac podspodem. Vrocker no moze faktycznie troche przesadzilem z tym wszystkim ale w zalozeniu chcialem by góra plakatu z napisem "you see the fur" byla piekna kolorowa jak futerka:) a dól bardziej ponury i krwawy jak skutki jakie za soba pociaga ta branza. Ale czesto tak mam ze jak zaczne to niewiem kiedy skonczyc:) Ale jak mowisz postaram sie zeby nastepny byl lepszy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie podoba. Powiem Ci cos zabawnego. Laduje te strone, widze tylko kawalek Twojej pracy, doslownie kawaleczek tak mniej wiecej jak sie zaczyna litera Y i mysle sobie "brytyjska szkola" patrze lokalizacje, wszystko jasne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności