Skocz do zawartości

Rio - filmy promocyjne


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Wkrótce na ekranach naszych kin będziemy mogli zobaczyć nowy film twórców "Epoki Lodowcowej" pt. "Rio". W związku z promocją filmu w internecie pojawiło się ostatnio kilka nowych klipów promocyjnych tego filmu. Dodatkowo producentowi filmu udało się nawiązać współpracę z firmą Rovio, która stworzyła jedną z najbardziej dochodowych gier wszech czasów "Angry Birds".

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=1699

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hehe,, po tym jak wczoraj widziałem Legend of the Guardians, czyli pokaz animacji ptaków ze studia z Australi, ta amarykańska bajeczka powyżej wygląda biednie... i chyba długo Amerykańce nie przebiją baji z Australi. Kto nie wierzy nich zobaczy wspomniana bajke o sowach. ;]

 

Edytowane przez MaxymilianMax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" ta amarykańska bajeczka powyżej wygląda biednie"

 

No, mysle, ze w ogole powinienes przestac chodzic o kina na gorsze filmy od Legend of the Guardians...albo przynajmniej wychodz z seansu, gdy zobaczysz nieudane ptaki;)

 

Jakis czas temu studio Orka pokazalo Sowe robiona do filmu pelnometrazowego i w porownaniu z Legend of the Guardians wyszla kupiasto...mysle, ze powinienes najechac ich studio i wymierzyc sprawiedliwosc....;)

 

btw uwazaj zeby Twoja dziewczyna/zona/facet nie obejrzal(a) czasem filmu z jakims przystojnym aktorem, bo jeszcze spojrzy potem na Ciebie i powie, ze jestes biedny!

 

p.s. tak wiem, biedny komentarz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BEZ PRZESADY.

 

to było szczere zdanie. Jakoś grafiki(detaliczność, światła, rendering, itd) jest 2 poziomy niżej od wspomnianej. Ja bajek 3D nie ogladam z reguły ze względu na fabułe, a głównie z powodu na GRAFIKĘ(i animację) i tak od pierwszych animacji 3D jakie widziałem ponad ok 20 lat temu. i tak juz mam. ciesze się głównie stroną techniczną tych produkcji i nie tylko ja wiem ze baje Dremworksa pod tym wzgledem odstają od Pixarowych i nie tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda super. Wcześniej po oglądnięciu bodajże pierwszych teaserów nie bardzo mnie zainteresowała, ale teraz wyglada fajnie. Nie ma jej co porównywać do Legend of the Guardians, bo to faktycznie nieco różne style, ale przyznać muszę, że LotG to najładniejsza animacja pełnometrażowa jaką w życiu widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności