Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Nissan 350Z(to juz chyba 5)


Gość eax

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 115
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

renderowalo sie godzine czterdziesci, szyby sa do dupy, wsawilem je tylko po to zebyscie sie foteli nie czepiali :P

7.jpg

 

[Wyedytowany dnia 27-6-2004 > eax88]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłane przez eax88

szyby sa do dupy, wsawilem je tylko po to zebyscie sie foteli nie czepiali :P

[Wyedytowany dnia 27-6-2004 > eax88]

 

na tym renderze nawet dobrze wygladaja (nie widac ich hehe)

 

lakier tez sie podoba, chociaz jestem za czerwono, pomaranczowym, ale to twoj modelik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się żaden z lakierów nie podoba.

 

Mam nadzieję, że czerpiesz korzyści (czyt: uczysz się) z tworzenia coraz to nowszych materiałów, jak nie to tracisz czas. ;-)

 

Silnik ... czy ten pasek klinowy to miniaturowe prostopadłściany imitujące jakieś ząbki, które fruwają w powietrzu? :D

 

 

Edit:

 

Lakier na masce w ostatnim renderze jest spoko. :-) Nie przypomina to carbonu, ale jako lakier jest nieźle. :)

 

[Wyedytowany dnia 29-6-2004 > Pussik]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie na samochodach nie znam, ale ten mi sie bardzo podoba, jesli zas moge sie wypowiedziec co do renderu to, mnie sie bardzo podoba, fotele nie pasuja pod wzgledem.... chmmm takie sa bardzo plastikowe, ale za to gina w cieniu, na silniku tez sie oczywiscie nie znam, ale czy nie powinien byc bardziej metalowy i chropowaty, bo ten mam wrazenie traci plastikiem, ale to tylko taka moja dygresja. poza tym modeling mi sie bardzo podoba i kolorki super no i moim zdaniem odpowiedz brzmi B = flames

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dzieki za tyle komentarzy, postaram sie wyczytac z nich cos madrego :] a co do koloru, to ja juz sam nie wiem, narazie sie bawie materialami(az mi dzisiaj \"kulek\" zbraklo), trche poprawilem bledow na karoseri dodalem to i owo, a oto rezultat (ten jest akurat w czerwieni, ale na zamowienie zrobie w innym kolorze)

 

acha pussik to nie jest pasek klinowy, to mialbyc lancuch, no nie za bardzo mi wyszedl, ale postaram sie jutro wrzucic taki ze wszystkimi detalami(o ile znajde jakies fajne referki)

 

acha i ta maska to nie mabyc carboon, ona ma byc czarna, to jest powrot do przeszlosci, w latach 70-80 byla moda na cos takiego...

72.jpg

 

[Wyedytowany dnia 29-6-2004 > eax88]

 

[Wyedytowany dnia 29-6-2004 > eax88]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No eax, jak dla mnie to ciemna zieleń byłaby najlepsza... (czarna maska by się nie rzucała ash tak bardzo ;p) Osprzęcik coraz lepiej wygląda, poza paroma niedociągnięciami, które ...wymienili poprednicy, karoseria piękna. Jestem ciekaw teksturek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie poprostu nie ma tu estetycznej kompozycji ... nie ma skylighta a to mi sie osobiscie nie podoba (wiem ze dlugo trzeba by czekac ale czy az 1:30 h ? ) Co do koloru to tez nie jest za ładny ten czerowny. No nie wiem ... jakos nie przekonuja mnie te rendery poprostu. Napewno moglbys to ladniej przedstawic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh maxim czepiasz sie, to nie sa finalne rendery, i tak jak pisalem ten jeden render z oswietleniem skyligh trwal 1:40h(to jest FR a nie brazil)

 

Skilo - (dlaczego mam sie denerwowac?? :) )dzisiaj nie dam rady, ale jutro cos poprobuje...

 

Predator przeciez te siedzonka to sa juz inne, te tez ci sie nie podobaja??

 

Dobra, przeglosowane, zostaje czarny. Teraz jeszcze kwestia naklejek, cigle jest malo glosow, jakie beda najlepsze, teraz to juz nie wiem czy manufaktorki beda pasowaly :/ , flame\'y chyba bardziej, a moze jakies kaniaste?, sam nie wiem doradzcie cos(tak, tak wiem ze sam musze robic ten samochod, ale inni tez go beda ogladac :] )

 

[Wyedytowany dnia 29-6-2004 > eax88]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze Vray\'em sie pobawie, brazila poki co zostawie w spokoju(juz na jednym modelu meczyl sie z texturami, i wyszlo go***, szkoda ze nie mozna tak zeby te czesci renderowal brazil a te FR a jeszcze inne vray....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli potrzebujesz undergroundowych vinyli .... to mam calkim pokazna galerie w sam raz na tekstury ... sam kiedys spedzilem wiele godzin szukajac ich w necie ... wiec jesli chcesz ... daj znac ... najlepiej przez msn-a

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos nie moge zaaplikowac lancucha do kol zebatych(nie bardzo wiem jaka metoda to zorbic, probowalem juz path i FFD i obydwie robia jedne ogniwa grubsze, a drugie chudsze)a co do vinyli to: zipper odezwij sie do mnie na GG ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Co do pracy - stosunek czas/efekt jest raczej kiepski... czym Ty to wogóle renderujesz?? Lakier wychodzi Ci strasznie plastikowy, wogóle ciemno jest, nic nie widać. Model wygląda nieźle...

Co do vinyli.. to ja też poproszę raz :D Przydadzą się - Zipper, gdybyś mógł to na gg,albo maila.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plastkiowe?(chyba ze silnik[no i ewentualnie felgi), a reszta... pokaz mi plastyk ktory tak odbija), ciemno?(a co lepiej z wylaczonym skylightem?)a renderueje w FR, sam sprobuj cos wyrenderowac w finalu ze skylightem na 95 quality i 50 sampli, ciekawe ile bedzie liczyc? A nizej wstepna tarcza z zaciskiem:

78.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, zmniejsz LEKKO antialiasing, jesli zwiekszyles RH Rays i Second Rays - niepotrzebnie, szczerze mowiac to watpie aby na tym 1,7 athlonie sie wolniej renderowalo

Pobaw sie po prostu i probuj

Aha co do czepialskich

www.finalrender.com

final render rzadzi ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie coraz lepiej ci idzie z modelowaniem :) prosilbym o renderki z jasnym lakierkiem bo wiadomo czarny wszystko potrafi ukryc :) no i czekamy na wiecej i wiecej zobaczymy co z tego wszystkiego wyjdzie :) i do jakiego poziomu szczegolowosci dojdziesz:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może zamiast robić rzeczy których mimo szczerych chęci niezdołasz pokazać (chyba że opracowałeś technologie konstruowania szklanych silników) lepiej jak ci sie nudzi zrób od nowa karoserie albo chociaż popraw ją i to solidnie

 

ps. ten lakier :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opdocztku nikt mi nic konkretnego nie pokazal co jest zle na karoseri, i jak ktos cos widzi to na Boga niech to zaznaczy........... a silnik pokaze w krotkiej animce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem , ja wiem to jest wał korbowy.

 

 

Sikham, nie bądź tacy jak inni. Problem zrobić takie coś?

 

 

suspension7.jpg

[sorry, jeśli chcesz moge ten obrazek zamieścić w formie linku]

 

[Wyedytowany dnia 4-7-2004 > Pussik]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eyescream ja sie doliczyłem 3 ;)

 

Pussik niejestem taki jak inni jako jedyny napisałem że mi sie niepodoba ;)

 

Eax88 widze że maska ma być z carbonu (to zrozumiałe zwykła maska potrafi sie wyginać od temp.) tylko coś niewidac że to carbon :> w photoshopie bardzo łatwo zrobić taką texturke wiec do roboty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności