Skocz do zawartości

Tobal


Tobal

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć od dość dawna zaglądam na wasze forum i bardzo podobają mi się prace które tu widzę. Zakupiłem więc tablet i zacząłem mazać (zazwyczaj pracowałem z ołówkiem+ skaner+ps+ myszka :)). Prac jest na razie tylko kilka ale postaram się zamieścić więcej. Mam nadzieje ze nauczę się czegoś od was i dostane jakieś dobre rady.

 

1.jpg

d.jpg

gory.jpgportalcopy.jpgsmok%20copy.jpgszkic3.jpgszkic%203jpg.jpglatajaca%20wyspa.jpgsss%20copy.jpgss%20copy.jpg

 

 

Z góry dziękuje za pomoc rady sugestie i wszystkie podpowiedzi.

Edytowane przez Tobal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jeśli nie dajesz rady odtworzyć jabłka z pamięci i jak piszesz walczysz z nim, spróbuj położyć sobie jabłuszko na biurku, ew. wygoogluj zdjęcie jak nie masz go pod reką i postaraj się odtworzyć to co tam widzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, po krótkiej przerwie znowu coś wrzucam.

 

cwi6.jpg

 

szkic13.jpg

 

inna wersja...

 

szkic13%20inna%20wersja.jpg

 

szkic14.jpg

 

szkic15%20a.jpg

 

szkic16.jpg

 

szkic17.jpg

 

A tu praca na diagartowy CAB tematem był Kraniec Świata...

 

szkic18%20digart.jpg

 

Wyszło tak... pozostaje mi dalej ćwiczyć, jestem bardzo zdeterminowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo rysowania z głowy, widzę ;) Podejrzewam, że jesteś na etapie fascynacji cyfrowym malarstwem i robisz to tylko i wyłącznie dla własnej przyjemności. Ale potem nadejdzie moment - chyba najbardziej kluczowy w całej karierze artysty - że będziesz musiał wybrać albo jazdę prosto - czyli rysowanie amatorskie dla przyjemności - albo skręcisz w wyboistą jak cyce Donny Ewin ścieżkę profesjonalizmu. Na niej uświadomisz sobie, że będziesz musiał na kilka lat odłożyć w kąt sporą część przyjemności na rzecz żmudnego doszkalania warsztatu i włożyć w to dużo woli i samodyscypliny, by przez to przebrnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Tonic

Tak rysuje dla przyjemność i wszystko jest z głowy, mam całe mnóstwo pomysłów ale jeszcze za mało potrafię. A co do tego ważnego momentu to już nadszedł i wolę skręcić na tą wyboistą górzystą drogę (i nie podjąłem tej decyzji ze względu na "cyce Donny Ewin " ;)). Spodziewam się iż jest jeszcze przede mną wiele lat pracy aby coś osiągną ale jestem zdeterminowany. Natomiast to żmudne doszkalanie warsztatu też może dać satysfakcje i przyjemność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Cześć,

Minęło dość sporo czasu od mojego ostatniego posta... Niestety zmuszony bylem przerwać ćwiczenia i rysowanie, siła wyższa ale ostatnio wziąłem się ostro za pracę. Chęci są samo zaparcie też :D brak tylko zdolności i wiedzy którą mam nadzieje zdobyć i wypracować z waszą pomocą mam nadzieje.

A o to kilka z moich ostatnich prac, większość z głowy ale to już się zmienia bo zaczynam korzystać z zdjęć.

 

 

6622812.jpg

jeden z kadrów komiksu

 

6911080.jpg

 

6911640.jpg

 

6937174.jpg

 

6954525.jpg

 

6970411.jpg

 

6971656.jpg

 

6979528.jpg

 

6980627.jpg

 

7026944.jpg

 

7060568.jpg

 

cały czas ćwiczę :D

Edytowane przez Tobal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności