Skocz do zawartości

Adobe CS5.5


Nezumi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Tak - miło tylko szkoda że tego upgadu nie dali za free :) Teraz pakiety CS będą miały ciagle CS5.5.05 etc :) I za każdy dorzucamy dolara dla Adobe :)

 

A tu kilka słów więcej na temat poszczególnych pakietów i programów: http://motionfreaks.pl/artykuy/newsy/529-adobe-cs-5-i-po-nadchodzi.html

Edytowane przez splasz
poprawa literówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak - miło tylko szkoda że tego upgadu nie dali za free :) Teraz pakiety CS będą miały ciagle CS5.5.05 etc :) I za każdy dorzucamy dolara dla Adobe :)

 

no szkoda, ale bez przesady, adobe wypuszcza updaty regularnie i nie trzeba im za to placic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem obszerne informacje prasowe na ten temat:

http://www.max3d.pl/news.php?id=1723

 

Ja też czuję się trochę zaskoczony. Na pewno nie skuszę się na ten update jednak warto zwrócić uwage na nowy system licencyjny. Jakoś do tej pory byłem przyzwyczajony do wydań co 2 lata. Pytanie jak to będzie z licencjami i upgradem. Do tej pory można było upgradować z wersji "do 3 wersji wstecz". Pytanie czy to 5.5 też teraz liczy się jako wersja.

 

Ale zaczekajmy na jakieś oficjalne ceny od resellerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to troszke informacji dorzuce:)

Wersja 5.5 jest traktowana jako wersja 5, więc odpowiedź na Adka pytanie jest takie, ze można się do niej z wersji CS2 aktualizować. Każdy kto w tym momencie dokona upgradu do wersji CS5, dostanie wersję CS5.5 gratis. Tak samo z zakupem pełnej wersji. Kupujecie CS5 a jak sie pojawi 5.5 automatycznie na konto wrzucają. Nie zapowiada się też na częste wydania wersji 0.5. Kiedyś była wersja CS3.3... W razie pytań zapraszam na maila [email protected]. Ps. Ceny też dam na maila :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie powiesz że ni ucieszyłbyś się z takiego "gratisa" gdyby upgrade do CS5.5 był free.

 

najbardziej bym sie ucieszyl jakby mi za darmo calego CS5 dali :)

 

Mi akurat sie podoba taki polowiczny upgrade. Jak ktos w tych ficzursach wyczyta cos ciekawego co polepszy mu prace to spokojnie mozna zaplacic, jak nie - to nie, duzo sie nie traci. Ja wciaz siedze na CS4, jakos w 5 nie bylo nic ciekawego co by mnie sklonilo do upgradu.

 

No i bardzo bym sie ucieszyl jakby ceny w europie byly takie same jak w US...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności