Skocz do zawartości

Scena 3D: Jaskinia


kx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Postanowiłem wystawić jednak tego WiP\'a

Pracka na konkurs na 3dr.er.pl (warsztaty)

Sorry ze render taki wielki ale i tak zmniejszany w PS :D

Renderowalo sie 9 h (oryginalna rozdzialka to 2048x2048)

aha... spojrzcie na podpis ;P

aha 2 :P... chcialbym znac wasze zdanie na jeden temat szczegolnie - czy sciany powinnny byc zaznaczone czy czarne tak jak sa? ja uwazam ze czarne ale Kolega mowi ze sa zle :)

 

Pre_Final.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Albo masz wolny sprzet albo nawrzucales tu stada dziwnych rzeczy, nie zrobilem jeszcze sceny ktora by sie tyle robila nawet w tej rozdzielczosci. Ja by m na twojim miejscu popracowal jeszcze nad teksurami i nad tym sufitem ale pracuj pracuj, czekam na poprawki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego renderujesz wipa w tak dużej rozdziałce każdemu wystarczyło by 800x600, czy nawet 640x480... było by łatwiej i krócej dla Ciebie.. a nam z koleii łatwiej było by ogarnąć to wzrokiem.. ale to tak na przyszłość.. teksturki pewnie jescze zmienisz.. co mogę na razie powiedzieć.. czekam na dalszy rozwój( jesli chodzi o duże powieszchnie poly to erozumiem że oszczędzasz z powodu sprzętu?)..

 

p.s. coż to jest tam w gózre ta czarna plama?

 

[Wyedytowany dnia 17-6-2004 > sith_LORD]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZLOWIEKU CZYSTY OHU**AL ??? Wiekszego prosze tego rendera, musialem rozdzielczosc ekranu zmienic!! Cos w sobie ma, ale ten Cien , to moja pierwsza mysl to orzel, ale jak sie przyjzalem to pomyslalem o kapciu, a teraz nie wiem. No nic, nie zniechecaj sie, jest good. Kazdy kiedys zaczynal. Jestem tylko ciekaw czy textur uzywasz tak samo duzych jak zrobiles rendera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za komenty

to czarne - miał być taki ptak ;)

źle wygląda? usunąć?

 

______

EDIT

______

renderuje teraz w 512x512, 265 tys. faces... naprawde staram sie oszczedzac ze wzgledu na sprzet - 3 sekundy czekam na odswiezenie viewportu

 

[Wyedytowany dnia 18-6-2004 > kx]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siatke? ekhm, no ten... ;P jak ja mam ja pokazac? w viewporcie bym czekal z 10 minut az sie zrobia edged faces

a render tez pewno nie krocej ;P

 

Yamakasi

1. po co te wykrzykniki?

2. poprawiam kamyki, mogles poczekac na ten render :/

3. swiatla itp? nie umiem tak, chyba ze robie jakis bardziej zlozony model, ale tak to mnie zawsze kusi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekhhm to ja nie wiem co ty zrobiles 19 h??? ja bym szalu dostal, i tak jak ci juz mowili modeluj, modelu i modeluj, bo inaczej to nic fajnego ci nie wyjdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ptak musi zostać. Dzięki temu jest co oglądać na obrazku. Na początek jednak nie renderuj z volum lightem. No i tak jak napisali wcześniej nic ci nie da wielka rozdzielczość jak tekstury będą się rozłazić w pikselach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności