Skocz do zawartości

Camarowóz


Smoku

Rekomendowane odpowiedzi

Wtać.

 

Robiąc wszystko byleby się do matury nie uczyć, postanowiłęm założyć WIPa, bo dawno nie było czasu.

 

Poniżej w zasadzie przód tylko, reszta jest nietknięta i nie ma co pokazywać.

Jest kilka błędów a jakże, z niektórymi walcze a nie które znikają na wyższej iteracji a jeszcze innych nie widzę zatem zapraszam do krytykowania.

 

camaro1.png

camaro2i.png

camaro3t.png

 

Pozdro

Edytowane przez Smoku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Łooo... No jak ty się za to bierzesz to... no świetnie ale wracaj do książek! Sam nimi wymiotuję po gimnazjalnym no ale akurat to czego się uczyłem jeszcze przed wejściem na salę, się przydało. :)

Ostatnio takiego mijałem i był bardziej "gładki", chodzi mi o te krawędzie.

 

pzdr. Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę niezgodny z boku, z przodu nie jestem pewien bo nie wiem ile wersji jest i jaką robisz: http://www.carsinformation.net/up/images/chevrolet-camaro-production-2009-nose-main.jpg Wydaje mi się też, że trochę wypłaszczyłeś główne przetłoczenie nad nadkolem, może kwestia perspektywy. Jakieś bugi są wokół przedniego miesjca na reflektory i patrząc na siatkę to następnego int raczej nie będzie. Przetłoczenie przy dachu i słupkach też pasuje trochę wzmocnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel i jak Ci poszedł egzamin? :) Na razie mam chwilę wolnego to się pomodeluje. Krawędzie były ostre bo sam chamfer bez ms np na drzwiach.

 

Berger sam nie jestem pewien jaką wersję robię :) poniekąd wersję z 2010. Z tym spłaszczeniem możesz dokładniej? bo nie zrozumiałem, na pewno samo nadkole było płaskie ale już je uwypukliłem. Bugów jest więcej niż widać na screenach. Wyższa iteracja o 1 będzie ale muszę poprawić to i owo. To nie będzie dużo, w sumie x3, na x1 wycinałem wloty a na x2 okrągłe otwory na reflektory. Wiele z tych przetłoczeń nie było jeszcze chamferowane.

 

Poniżej mini ciąg dalszy, proszę o krytykę.

 

dupae.png

topw.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że nie najgorzej :P Humanistyczny był w 100% z historii (troszkę wosu i 1 zad. z gramatyki), mat-przyrodniczy był cięższy bo nie miałem fizyki przez parę ostatnich tygodni, a było akurat to czego mieliśmy się uczyć, ale pisało się nie najgorzej (była świetna biologia i chemia :D). Natomiast angielski był bardzo przyjemny. :)

 

Ale ja Ci zazdroszczę skila.

Nie wiem czy będę miał później dostęp do enternetu więc wesołych świąt!

jak chcesz usłyszeć przester to odkręć głośniki.

 

Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel to hardkor teraz jest jak ja zdawałem test przeszło 4 lata temu to była prosta matma i tylko polski. W ogóle się do tego nie uczyłem. Dzięki za życzenia :) Również wesołego jaka Tobie jak i reszcie forumowiczów. Tak mi się coś zdawało, że grasz na gitarze:).

 

Berger: Twoje uwagi są zazwyczaj trafne a ja jestem ślepy...jakbyś mógł czasem coś na screenie zaznaczyć byłbym bardzo dźwięczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kr3tz Nie ma takiej potrzeby. Na pewno było źle to wiem :) Jutro zrobię nowe.

Oleksiak Jak pisałem wcześniej sam nie jestem pewien którą robię wersje bo tyle ich jest. To zdjęcie jest podobne do większości moich zdjęć ref. także przyjmijmy że robię tą. Na pewno bok za drzwiami jest wygięty i nie powinien być ale już raczej tego się nie da zmienić. Czekam na więcej konkretnych uwag :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Wziąłem dziś na tapetę w ramach odpoczynku poprawianie camaro. Oto efekty:

Drobne zmiany na forncie będą i tył też wymaga jeszcze małych poprawek bugów.

tophy.png

97817805.png

50482649.png

89721606.png

51831689.png

 

ED:

kooy.png

lampka.png

 

 

ED 2 :

 

56323968.png

ssspq.png

Edytowane przez Smoku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności