Skocz do zawartości

Excalibur


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

To znowu ja po kolejnej przerwie. Zacząłem sobie ostatnio treningową scenę, którą może uda mi się skończyć, jednak boję się czy komp upora się z moimi planami co do niej :)

 

83845410.jpg

 

Ot taka scena z mieczem w kamieniu. Na chwilę obecną światło, trawa czy miecz są bardzo przykładowe, w efekcie końcowym trawa bedzie miksem VRay Disp + wymodelowane proxy, krzaki i nieco więcej drzew. Mam nadzieję że uda mi się zrobić mały, gaj czy las :) Ogólnie całą górę kadru chciałbym zalesić i puścić między liśćmi światełko volumetryczne. Je pewnie domaluje w postprodukcji, bo mi maszynka nie udźwignie mgły z VRaya :) No i rzecz jasna pojawią się kwiatki, deski jakieś, kamienie, może ruiny jakiegoś murku czy czegoś... Mam trochę pomysłów, zobaczymy które uda się zrealizować. No i najważniejsze dla mnie, uczę się odpowiednio mapować wreszcie! Na razie jestem dość zadowolony z drzewa xD

 

Będę wdzięczny za porady i Wasze wizje :)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Napisano (edytowane)

Mi znane są dwie legendy, o tym jak to młody Artur jako jedyny zdołał wyciągnąć miecz z kamienia i stał się królem Camelotu, oraz jak mu to dała Pani Jeziora, nie bardziej urzekła wersja z kamieniem, zatem... jak wyżej :)

 

Heh jednak właśnie z ciekawości doczytałem i kolega racje ma. Artur wyciągnął miecz z otoczaka, jednak mu się ułamał i wtedy jaśnie utopiona dała mu Excalibura... więc przyjmijmy że i nazwa sceny jest robocza :D

Edytowane przez Godzil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności