Jump to content

Boomagz

Members
 • Posts

  64
 • Joined

 • Last visited

City (optional)

 • Miasto
  Wrocław

Boomagz's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

12

Reputation

 1. Mam nadzieję, że mimo kilku minutowej zwłoki (wywołanej problemem z internetem) moja praca będzie wzięta pod uwagę. Pozdrawiam serdecznie :)
 2. Opis: Ergonomiczne stanowisko pracy "Creative space". Posiada ruchomą ramę, która pomaga nam zachować najwygodniejszą pozycje pół leżącą. Dzięki takiemu ułożeniu możemy pracować godzinami nie obciążając kręgosłupa. Dodatkowo rama wyposażona jest w panele dotykowe oraz manipulatory ułatwiające prace w każdym programie do tworzenia grafiki 3D i 2D.
 3. Witam! Zgłaszam swój udział i wrzucam wstępny szkic.
 4. @DrRambo Nie zgodzę się z tobą. Żaden samochód za grillem nie ma czarnej dziury. Widoczność chłodnicy zależy od oświetlenia, na moich pracach chciałem ją uwidocznić aby zwiększyć realizm i walory estetyczne. :) Kilka referencyjnych zdjęć, których używałem:
 5. @maciek.m Przednie reflektory i znaczki są wymodelowane i wyrenderowane, jedyne co to tęczowa poświata jest doklejana. Co do tylnych lamp to byłby mocno podciągane w postprodukcji (pędzelkami oraz technikami kolażowymi) :)
 6. Witam! Przedstawiam projekt BMW M3, nad którym prace zacząłem około roku temu i po dość długiej przerwie udało mi się go ukończyć. W planach mam stworzenie małego "making-of" wiec zapraszam na bloga i fanpage :) Komentarze mile widziane. Soft: 3Ds max | V-ray | Photosop www.facebook.com/domanskidesign www.domanskidesign.blogspot.com
 7. Dzięki za korektę ale chyba nie zauważyłeś że kilka postów niżej była już poprawiona. ;)
 8. Dzięki wszystkim! Już niedługo kolejny update. thecrev: tak spryskiwacze dorobiłem w postprodukcji w PS.
 9. Dzięki wszystkim za komentarze! Wrzucam mały update, render który dzisiaj zrobiłem.
 10. Super detal. Zapowiada się bardzo ciekawa praca! A co do błędów zgodzę się z maciek.m i Pawelkos. Keep working!
 11. Może trochę przesadziłem ale jestem po prostu przezorny jeżeli chodzi o postprodukcję i chcę mieć wszystko pod kontrolą. Nie ważne czy będę robić maski, wycinać z tła albo poprawiał poszczególne elementy.
 12. Wybaczcie że tak kolorowo ale przygotowałem model do renderowania z VrayWireColor
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy