Skocz do zawartości

Lamborghini gallardo biturbo


Ernest Koska

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Przedstawiam Wam projekt nad którym przez ostatnie parę miesięcy siedzę w tzw. czasie wolnym. Wiem ze samochód popularny i projektów opartych na tym aucie była już nieskończona ilość ale chciałem w trochę inny sposób podejść do tematu. Ma to być jeszcze bardziej agresywna wersja - biturbo. Wiele elementów wymienionych będzie na lżejsze/mocniejsze odpowiedniki.

Co do samego modelu: opieram się na referkach ale niestety nie jestem w stanie znaleźć niektórych części, dlatego tez czasami jestem skazany na improwizację. Zacząłem modelowanie od kilku części jako nauka modelowania i jak widać trochę więcej już ich wyszło..

Mam nadzieję że się spodoba.

 

Pozdrawiam.

 

86918099.jpg

 

64757761.jpg

 

66213924.jpg

 

34157458.jpg

 

23537270.jpg

 

68323790.jpg

 

52642340.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No wlasnie jaki render planujesz ? Masz juz jakis pomysl jak ukazac te wszystkie detale wnetrza, czy tak sobie po prostu modelujesz szutka dla sztuki? Turbina fajnie wyszla, kolo tez gdyby nie to o czym wspomnial maciek.m. Fotel te chyba nie bardzo, a konkretnie te ramki co ida na okolo dziury przez ktora przechodza pasy(chyba ze tak ma byc, bo nie chce mi sie szukac referek zeby sprawdzac). Popraw co mozesz i jedziesz dalej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chroniczny brak czasu wymusił przerwę w pracach nad projektem ale mam nadzieję że w końcu uda się go skończyć. Ogólnie zaczynam walkę z karoserią, poprawiam wymienione gdzieś wyżej błędy i ogólnie walczę nad kolejnymi szczegółami których i tak nikt nie zauważy :) Mam nadzieję na dniach jeszcze coś dorzucić z postępu prac.

Mam nadzieję ze się podoba.

Pozdrawiam serdecznie

 

28239756.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności