Skocz do zawartości

Mmałe conieco...


Broda

Rekomendowane odpowiedzi

Witam..w PS dopiero startuję, wcześniej było trochę maziania farbami , ale jakoś nigdy nie lubiłem tego babrania rąk....wrzucam parę szkiców, które pewnie kiedyś skończę, ale czas i termin bliżej nieokreślone,....bo czasu na to hobby brak.... taki małe projekty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ale super rysunki. Świetny detal. Niby sporo chaosu ale w tym wykoniu dziala to bardzo dobrze. Widze ze nie boisz sie rysowania postaci.

 

Jakbys mial chwile to prosilbym Cie o jakies stepy z powstawania takiego rysunku. Robisz najpierw ogólny szkic wszystkiego, dbajac o kompozycje, czy rysujesz pojedynczymi elementami? I na jakim etapie wchodzisz w detal.

 

Byłbym wdzięczny jakbyś wrzucil jakieś starsze prace na podstawie których sie uczyłeś.

Edytowane przez nikodem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witanko....yhhhy..szkiców niestety, i cały koncept już dawno poszły na przemiał....a co robię..różnie to bywa ...bo od idei wszystko się zaczyn;takie rysowanko neuronów..no a później jak zwykle zaczynają się schody....parę szkiców ogólnych co do rozmieszczenia, oddzielne tworzenie postaci, później ewentualnie całości kompozycji....z czym gorzej, bo im dalej w las tym większe braki warsztatu ....a doświadczenia jako takiego brak, bo jak nadmieniłem wcześniej...to moje hobby..a tak nawiasem to nie rysowałem parę ładnych lat...a przypadkiem, bo takie się zdarzają ...moja obecna Sqwo mnie do tego zmusiła....no i mnie pochłonął ołówek wraz z kompem....co do koloru...chyba jedną jedyną pracę zrobiłem do tej pory to jakiś tam konkurs ala DV5...możecie zobaczyć pod poniższym linkiem...tylko musicie mieć konto bo bez tego nici...

http://www.gameartisans.org/forums/showthread.php?t=20856

 

A tak poza tym to Mojej zachciało się wielkoformatówki..wrzucam szkic postaci , a zamysł jest prosty..zmieszanie dżungli , dzikiego zachodu,i podmokłego terenu...no i babka na pseudo-bizaonie ciągnie jeńca..... ogólnie roboty od cholery-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak. ale znając moje zapędy i możliwości czasowe to....nieprędko , ale obiecuję w swej próżności wrzucić jakąś gotową prackę .....bo szkice ..o to nie to....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolory jak prosto z tubki... do tego przybrudzone ciemnym lineartem... nie wiem po co ten wszechobecny smudge... lepszy efekt byś uzyskał robiąc kolor na osobnej warstwie tak żeby lineart był widoczny... pozdron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzięki , ale ja t wrzuciłem ot tak sobie, poranny kac...i twórczość rośnie:P...w Digital startuje, wszelkie uwagi wskazane, a tak poza tym to bawienie się myszką jest fajne, ale nie komputerową, a tabletu jeszcze się nie dorobiłem....toteż..wrzucam mały kawałek tego pykanka -fragment tego /tubkowatego? koszmaru..zastrzegam -nieskończony....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedź pytyjska.....bo nie kapuje..trochę dwuznaczności w tej twojej wypowiedzi..ot i tyle a ambicje..no cóż..może są a może i nie...na razie to czasoumilające hobby.....a do poprzedniego maziania cosik dorzuciłem,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze troche nie kontrolujesz tego, gdzie trafia szczegol na Twoich obrazkach. Momentami bardzo trudno zatrzymac gdzies wzrok na tych pracach, bo detal laduje w nie najlepiej zaplanowanych miejscach. I zamiast widziec dziewojke, byka i ciagnietego typa to najpierw widac jakis naramiennik, lancuchy itd. Generalnie w tych olowkowych rzeczach radzisz sobie czasem b. spoko, ale lineart i fajnaj fajnali trzeba dopilnowac, zeby jednak te obrazki dalo sie lekko "czytac".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności