Skocz do zawartości

Teczka 3D: Blank


Blank

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Postanowiłem też założyć coś w rodzaju teczki by wrzucać tutaj swoje modele (clay) i nauczyć się czegoś konkretnego.

 

Modeluje w programie Blender 3D

Przepraszam za kiepską jakość renderów ale pracuje aktualnie na kiepskim sprzęcie i render trwa długo...za długo jak dla mnie ;)

 

Wrzucam kilka nowszych modeli które wykonałem.

 

blackberr_hexrrpe.png

 

pelikan_hexrrpq.png

 

garand_hexrrhp.png

 

SeK550i_hexrrhx.png

 

 

Pozdrawiam

Blank.

Edytowane przez Blank
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

mi ten caly magic cannon, nie bardzo. brak w nim spojnosci. czesc elementow bardzo mocno zdetalizowana, tak jak te paski przy butlach, a zdecydowanie wieksza reszta, mocno zgrubnie. Przez co powstaje taki dysonans. Gdyby calosc trzymala poziom detalu to OK, biore to. w obecnej postaci.... srednio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TheCapo dzięki, co do Cannona to robiłem go po części z jakiegoś conceptu z neta.

 

zgred ptaszysko zostanie takie jakie jest, ponieważ siatka jest beznadziejna a moje umiejętności texturowania są słabe ;)

 

KoMic dzięki za małą ,,analizę,, Dysonans powstał ponieważ w połowie modelowania usunąłem przez przypadek concept tego cannona i musiałem resztę robi z głowy. Też mi coś w tym nie pasowało no ale jestem jeszcze młody i się nauczę ;)

 

Wrzucam kolejny model, tym razem z conceptu z creaturebox`a zauważyłem ze już któryś z użytkowników zdążył zrobić ten model szybciej niż ja.Z modelu jestem średnio zadowolony bo wyszedł jakiś taki dziwny.

 

0001_heasxxn.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tr3buh- mech`a modelowałem z jakiegoś konceptu z neta, nie chciałem robić go identycznie co na zdjęciu więc dodałem kilka elementów od siebie, jak byś mógł to wrzuć screena tego robota z Portala 2 o którego Ci chodzi. Działko było już w koncepcie.

 

dzięki za komentarz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecha zostawiam już takiego jaki jest ;)

 

Wrzucam kolejny model.. tym razem taka jednodniowa armatka.

Zrobiłem ją by poćwiczyć na niej texturowanie, mam nadzieje, że za jakiś czas ,,pokoloruje,, ją w miarę przyzwoicie i nie będzie wstydu jak wrzucę do teczki ;)

 

32png_hqspqnx.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności