Skocz do zawartości

Mortal kombat fatality trailer


floo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Fajne - dzieki... Nakrecam zone zeby kupila malemu xboxa - ale za tym kryje sie niecny plan - MK i Tekken dla tatusia :D

Szkoda ze nie ma juz bijatyk na PC - gadanie ze to z powodu piractwa jest durnowate - w takim ukladzie WSZYSTKIE gry powinny sie nieoplacac a nie tylko bijatyki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEHE Ja również mam podobny plan... tylko maluch musi podrosnąć... :P

 

i zgadzam się że brakuje czegoś świeżego na pieca, z drugiej strony to konsole mają swój klimat który czasami trudniej przenieść na PCta.

 

Kto wie może w PL ktoś realizuje taki projekt, to było by coś... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pieca jest streetfighterIV i bedzie streetfighter pomieszany z tekkenem. Ale to tyle. Czy konsola ma klimat? Pewnie ma - ja nie wiem, stary pececiarz jestem, nigdy nie mialem zadnej konsoli.

 

Generalnie dziwie sie wlasnie ze nie powstaje jakas wypasiona bijatyka - w koncu dobre gry sie sprzedaja a na polu PC-bijatyk praktycznie nie ma konkurencji.. Doskonaly czas by narodzila sie jakas legenda.

 

Ja wciaz pocinam czasem w takie klasyki jak Samurai Shodown czy King of Fighters na emulatorze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mortal ma najlepszy tryb single player ever, jeszcze zadna bijatyka nie miala takiego Story Mode. Mega szacun i nowy kanon, do ktorego japonczycy musza teraz dociagnac, jezeli chca byc na poziomie. Cala reszta to klasa sama w sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EthicallyChallenged - bijatyki i pad ?? Panie nie tędy droga, tylko i wyłącznie arcade stick. Inaczej w mordobicia grać nie wolno bo profanacja następuje i to ciężka. Ja mam coś takiego i jestem w pełni kontent. Za każdym razem jak odpalam przypomina mi się jak byłem małym szkrabem i śmigałem na główny na automaty - tylko żona dziwnie patrzy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki ten plan Wam lepiej wyjdzie jak pokupujecie PS3, bo ja mam Xpudło i ten krzyżak na padzie to jeśli chodzi o bijatyki nie jest tak dobry jak ten od sony (poprzednio miałem PS2 to wiem co mówię)

 

Ja poprzednio miałem psx'a i ps2, teraz mam x360 i przyznam rację koledze wyżej. Ogólnie pad do x360 jest bardzo wygodny, ale krzyżak jest tragiczny. Jak odpaliłem Tekkena 6 to przez pierwsze dni myślałem że wygryzę go zębami. Łatwo mieszają się kierunki, głównie przód/tył ze skosami. Chcesz wklepać 2x przód a wklepiesz przód i skos. Z czasem idzie się przyzwyczaić i precyzja się poprawia, ale cały czas czuć lekki dyskomfort.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

religia nie religia ale pyka się dużo fajniej ;] i jest to lepsze rozwiązanie niż sprzedaż wszystkich gier wraz z x-box'em i przesiadka na ps, bo krzyżak na padzie rzeczywiście się do niczego nie nadaje

Edytowane przez żółty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sentyment (skrzywienie ?? ;] ), pamiętam jak w podstawówce rozrysowywałem sobie przyciski na kartce i ćwiczyłem łamania kingiem... totalne odrealnienie :D. Automaty na dworcu, żetony po 10 groszy i wszędzie dookoła śmierdzące żuliki i watahy cyganów. Piękne dzieciństwo ;];] Wtedy mało kto miał "pleja" i pada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na analogu da sie grac w tekkena w mortala juz nie. Jesli chodzi o bijatki i powaznym podejscu do sprawy to tylko arcade stic .Frajda niesamowita i brak frustracji w multi przy ciaglym przegrywaniu. Wedlug mnie nawet najlepszy krzyzak mieknie przy stiku .

Pozatym ten nowy mortal to miazga miazgi zadna gra na konsoli mnie tak nie wciagnela.

 

Ps.

 

A co wy pitolicie ze trzeba sprzedac klocka i kupic ps3 zeby dobrze grac w Mortla .Przecierz na X jest mnostwo padow z wypasionym krzyrzakiem pod mordobicia .

Edytowane przez DeC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żółty - BRACIE! ;) Lamania Kingiem to cos co pozeralo na Centralnym czesc mojej wyplaty :D

Jako pececiarz nawet nie myslalem ze sa takie sticki. Granie na padzie generalnie zawsze bylo dla mnie rownie przyjemne jak wyrywanie sobie paznokci obcegami, a tu taka niespodzianka (juz widze te spojrzenia konsolowcow - jak mozna bylo nie wiedziec ze cos takiego jest :/ :D)

Edytowane przez Nezumi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automaty? Bracia... :)

 

A co do X to Pad jest ok, pod warunkiem że gra się analogiem... :P

 

DeC dlaczego mi to robisz... teraz będę musiał znaleźć czas żeby przetestować nową wersje... a czasu tak mało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jak byłem w ogólniaku to chodziłem do salonu, ggdzie były PSXy ;] Płaciło się za czas grania, szefowa wkładała gdzieś z jakiegoś tajnego pokoju na tyłach płytke w konsole (były obudowane że tylko ekran było widać) dostawało sie pada do łapy i heja :D Dobrych parę lat pociągnęli zanim ktos załapał, że totalny nielegal :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności